Tanie wczasy w wakacje! Tygodniowe all inclusive w Bułgarii od 1489 PLN. Wyloty z Gdańska
Piaszczyste plaże, wyborna kuchnia, świetne wina i niskie ceny na miejscu – to tylko przedsmak tego, co oferuje bułgarskie wybrzeże. Zarezerwujcie tygodniowy pobyt u wybrzeży Morza Czarnego i spędźcie wakacyjny urlop w słonecznej części Europy. Przedstawiona oferta to świetna opcja dla osób z niskim budżetem na letni urlop.
Do Bułgarii polecicie z Gdańska w terminie przypadających na koniec wakacji (20-27 sierpnia). Oprócz przelotów i zakwaterowania, w cenę wycieczki wliczone są również transfery do i z hotelu.
Hotel Oasis zlokalizowany jest w znanym kurorcie turystycznym Albena, w pobliżu piaszczystej plaży. W ramach zakwaterowania przygotowano klimatyzowane pokoje. Hotel polecany również rodzinom z dziećmi, którym czas umili plac zabaw oraz animacje. Przewidziano także specjalne menu dla dzieci.
Termin podróży: sierpień
Wylot z: Gdańska
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 2* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2
Jak spędzić czas na wybrzeżu Morza Czarnego?
Albena to typowo turystyczna miejscowość, w której próżno szukać atrakcji dla miłośników zwiedzania – z pewnością możecie liczyć na bogate życie nocne. Inaczej sprawa wygląda w pobliskiej Warnie. Historia tego miejsca jest niezwykle bogata i ciekawa – w końcu to jedno z najstarszych miast w Europie. Dzięki temu czeka tutaj na was wiele miejsc wartych uwagi. Centralnym punktem miasta jest Katedralna Cerkiew Zaśnięcia Bogurodzicy. Uwagę przykuwa jej kopuła, która należy do jednych z największych w tej części Europy.
Na liście zwiedzania powinniście umieścić kompleks rzymskich łaźni i muzeum archeologiczne. W tym drugim obiekcie znajdziecie dużą kolekcję ikon. W Warnie znajdziecie też polski akcent – pole bitewne oraz pomnik-mauzoleum Władysława III Warneńczyka – prawdopodobnie to tutaj zginął ówczesny król Polski. Na spacery idealny będzie park nadmorski. Czeka tu na was wiele kilometrów alejek i piękne widoki na wybrzeże Morza Czarnego. Nieco dalej od miasta możecie zobaczyć niezwykle ciekawe formy skalne, które wyrzeźbiła natura – choć trudno w to uwierzyć! Wejście do Kamiennego Lasu jest bezpłatne.
Kusadasi od 2290 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)
Side od 2840 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Monastir od 1780 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Zielona Góra)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?