Wakacje nad Bałtykiem: zbiór noclegów od 134 PLN/pokój (także z darmową anulacją)
Z rodziną, znajomymi lub drugą połówką – spędźcie tegoroczny urlop na polskim wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Wypocznijcie na piaszczystych plażach oraz zwiedzajcie lokalnie, a wszystko to w gorącym okresie wakacyjnych wyjazdów (lipiec-sierpień).
W przygotowanym przeze mnie zestawieniu znajdziecie oferty noclegowe w apartamentach, domach wczasowych oraz pensjonatach, które są bardzo dobrze oceniane przez dotychczasowych gości (średnia ocen każdego z nich wynosi min. 8,4). Wybierać możecie spośród zakwaterowania w Grzybowie, Jastrzębiej Górze, Łebie, Mielnie, Sianożętach, Władysławowie oraz Ustce – każdy znajdzie coś dla siebie!
Hotelod 134 PLN/pokój
Willa Octavia znajduje się w Rozewiu. Obiekt od plaży oraz latarni morskiej w Jastrzębiej Górze oddalony jest o 1 km. Za pobyt tutaj zapłacicie 134 PLN/noc (z darmową anulacją).
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluZarezerwujcie pobyt w Malgorzata 2 w Łebie za 140 PLN za noc.
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluWybierając zakwaterowanie w Sianożętach w obikecie Wilaneska by Aparts Care będziecie mogli skorzystać z bezpłatnego wypożyczenia rowerów. Pobyt tutaj kosztować was będzie 149 PLN/noc (darmowa anulacja).
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluZarezerwujcie pobyt w Szary Domek Pokoje Goscinne w Ustce za 150 PLN.
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluZarezerwujcie pobyt w Villa Polna w Grzybowie za 171 PLN za noc. Jeżeli się rozmyślicie, będziecie mogli za darmo odwołać swoją rezerwację.
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluCenicie sobie ciszę? W takim razie zatrzymajcie się w obiekcie Villa Savana, który znajduje się w spokojnej okolicy w Mielnie. Od jeziora Jamno oddalony jest o 400 metrów. Cena? 186 PLN za pokój, w tym możliwość darmowej anulacji rezerwacji.
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluNatomiast Dom Wczasowy Nadmorski może poszczycić się doskonałą lokalizacją we Władysławowie – wybrzeże Morza Bałtyckiego znajduje się w odległości 300 metrów od obiektu. Za pobyt tutaj będziecie musieli zapłacić 198 PLN/noc.
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluWakacje nad Bałtykiem
Mielno to jedno z najpopularniejszych nadmorskich miasteczek w Polsce, które słynie z pięknej plaży, wielu dyskotek, pubów, kawiarni i restauracji. Miasto nazywane jest imprezową stolicą Pomorza. Jako jedna z niewielu miejscowości nadmorskich Mielno ma dostęp jednocześnie do morza i do jeziora.
Polecam wybrać się także do miejscowości Gąski, gdzie znajdziecie XIX-wieczną, 50-metrową latarnię morską. Można ją zwiedzać, a widoki ze szczytu zapierają dech w piersiach. Nie można również pominąć pobliskiego Unieścia, gdzie będziecie mogli skosztować ryby prosto z morza bądź jeziora. Świeżo wędzone węgorze, łososie, halibuty i śledzie to rozkosz dla podniebienia.
Jak spożytkować czas w Ustce? Zrelaksujcie się na tutejszych szerokich plażach, korzystając z uroków słonecznej pogody oraz obowiązkowo poddajcie się terapii jodowej 😉
Co jeszcze? Wypożyczcie rower i ruszcie na wycieczkę. Ustka i jej okolice to idealne miejsca na rowerowe przejażdżki. W mieście istnieje rozbudowana siatka ścieżek rowerowych, które prowadzą do największych atrakcji kurortu. Preferujecie dłuższe wycieczki? Wybierzcie się wzdłuż europejskiej trasy rowerowej R10, która łączy ze sobą większość nadmorskich miast, w niektórych miejscach trasa biegnie po zabytkowym nasypie kolejowym.


Marmaris od 2583 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Kreta Wschodnia od 2580 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Kemer od 2525 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?