więcej okazji z Fly4free.pl

Wakacyjny tydzień nad Balatonem za 974 PLN. Loty do Budapesztu z Poznania, noclegi oraz auto

Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
974 PLN
jezioro Balaton
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Botond Horvath / Shutterstock

Porzućcie pomysły spędzenia wakacyjnego urlopu na Mazurach i zaplanujcie wypoczynek nad największym słodkowodnym zbiornikiem w tej części Europy – nad węgierskim Balatonem! Na miejscu czekają na was plaże (Nagy Strand), degustacja lokalnych win w Badacsonie, a na fanów wodnego szaleństwa liczne atrakcje na jeziorze.

Na wypoczynek udacie się w wakacyjnym terminie 20 – 27 lipca. Nie musicie martwić się o pogodę w tym czasie. To szczyt sezonu, a temperatury będą oscylowały na poziomie 30 stopni Celsjusza.

Do mojej oferty dołączam również możliwość wynajęcia samochodu z pełnym bakiem, który ułatwi wam dotarcie do miejsca zakwaterowania oraz zobaczenia okolicznych atrakcji. Oczywiście nie zabrakło także propozycji noclegów – zatrzymacie się w prywatnym domu z basenem, który zlokalizowany jest kilkanaście minut spacerem od jeziora.

Termin podróży: wakacje
Wylot z: Poznania
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament
Auto: pełny bak

Za wycieczkę zapłacicie 974 PLN za osobę, przy 4 osobach wynajmujących ten sam apartament.

Podróż780 PLN/ 4 osoba

Poznań – Budapeszt – Poznań »

Loty do Budapesztu

Hotel2630 PLN/4 osoby

Na Węgrzech proponuję wam zakwaterowanie w apartamencie w prywatnym domu w spokojnej miejscowości uzdrowiskowej Siófok. Na miejscu do waszej dyspozycji będzie m.in. odkryty basen oraz plac zabaw dla dzieci.

Noclegi nad Balatonem

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód484 PLN/4 osoby

Wypożyczcie samochód tuż po przylocie do Budapesztu. Dzięki niemu będziecie mogli łatwo dostać się nad Balaton oraz do waszego miejsca zakwaterowania.

Auto w Budapeszcie

Jak spędzić czas wolny nad jeziorem?

Docelowym miejscem, gdzie spędzicie urlop będzie letnia stolica regionu – miasto Siófok, położone na południowym brzegu Balatonu. To miejsce o wielu obliczach, które za dnia oddaje prawdziwy, spokojny charakter, zaś wieczorem potrafi przerodzić się w rozrywkowe centrum Węgier. W mieście warto się udać do parku Jókai – z wspaniałym ogrodem japońskim. Na romantyczne spacery wybierzcie się do ogrodu różanego.

Do głównych atrakcji Siófok, bezapelacyjnie należą: Nagy Strand – największa plaża w mieście oraz popularna promenada Petofi. Jednym z obowiązkowych punktów do odwiedzenia jest również odrestaurowana stuletnia wieża ciśnień. Warto wjechać na jej szczyt i podziwiać urzekające widoki.

Co trzeba zwiedzić poza miastem? Polecam udać się do miejscowości Tihany, gdzie czekają widoki rodem z pocztówek. Miasto słynie również z upraw lawendy, dlatego warto zaopatrzyć się w jakąś pachnącą pamiątkę 🙂 Co jeszcze? Rekomenduję wycieczkę do Tapolca. Tam czeka jaskinia znajdująca się 15-20 metrów pod powierzchnią miasta, która liczy sobie ok. 5 km długości, z czego 3 km znajduje się całkowicie pod wodą, które możecie pokonać łódką – naprawdę warto!

Są z nami miłośnicy gronowego trunku? Balaton to raj dla miłośników wina (szczególnie białego)! Na jego degustację pojedźcie do Badacsony, miejscowości która słynie z produkcji wina Olaszrizling.

jezioro Balaton
Foto: andras_csontos / Shutterstock
jezioro Balaton
Foto: Botond Horvath / Shutterstock
jezioro Balaton
Foto: ZGPhotography / Shutterstock
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »