Fly4free.pl

Rajskie wakacje na Mauritiusie! Loty z Warszawy za 2633 PLN

2633 PLN
plaża na Mauritiusie
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: leoks / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Patent na udane egzotyczne wakacje? Znamy go i chętnie się nim podzielimy! Skorzystajcie z mojej propozycji i zaplanujcie lipcowy urlop pod palmami. Plaże z drobnym piaskiem, drinki z parasolką i turkusowe wody Oceanu Indyjskiego – zapowiada się niezapomniany wypoczynek.

W podróż udacie się w szczycie sezonu urlopowego w terminie 29 czerwca-7 lipca. To nie jedyna data wycieczki, wszystkie znajdziecie poniżej w tym tekscie. Do Afryki polecicie liniami lotniczymi Air France i Air Mauritius. Po drodze czekają was przesiadki (gwarantowane przez przewoźnika) w Paryżu. Jedna z nich jest nieco dłuższa i możecie wykorzystać ją jako możliwość krótkiej wizyty we francuskiej stolicy. W cenę biletów wliczony jest także bagaż rejestrowany.

Wspomnę również o pogodzie, która będzie wam sprzyjać w trakcie pobytu. Lipiec to okres doskonałej aury i wysokiego sezonu. Opady występują sporadycznie, a słońca jest pod dostatkiem.

Zwróćcie uwagę na zaproponowany przeze mnie nocleg. To bardzo dobrze oceniany i komfortowy 5* pensjonat, zlokalizowany nieopodal plaży.

Termin podróży: -czerwiec-lipiec
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Air France/Air Mauritius
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Hotel364 PLN/2 osoby/noc

Na Mauritiusie proponuję wam zatrzymać się w 5* pensjonacie Ti Cabanon Lodge. Od najbliższej plaży będzie dzielić was kilkunastominutowy spacer.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co robić na Mauritiusie w lipcu?

Mauritius jest wyspą położoną w południowo-zachodniej części Oceanu Indyjskiego. Słynie z długich, białych i szerokich plaż z turkusową wodą. Wyspa posiada także doskonałe warunki do nurkowania, windurfingu czy wędkarstwa.

Obowiązkowym punktem wycieczki na Mauritius jest jedyny park narodowy na wyspie, czyli Black River Gorges. To 6500 hektarów dzikiej roślinności i egzotycznych gatunków zwierząt. Wielbiciele przyrody muszą zobaczyć Park Botaniczny w Pamplemousses. Jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na wyspie to góra Le Morne, czyli góra cmentarna. Z jej szczytu widać słynny „podwodny wodospad”. Fanom architektury i zabytków polecam odwiedzić kolonialną rezydencję Chateau de Labourdonnais i Ganga Talao, czyli religijne centrum hinduizmu.

Mauritius wodospad
Foto: Myroslava Bozhko / Shutterstock
Foto: stockphoto-graf / Shutterstock
Foto: Dmitry Chulov / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Z lotniska do miasta Albion (gdzie proponuję noclegi), dojedziecie autobusem w godzinę, a koszt takiego przejazdu to 5-7 PLN.

  • Do wjazdu na wyspę na okres do 90 dni nie potrzebujecie wizy, wystarczy ważny paszport.

  • Do Afryki zabierzcie ze sobą wielowalutową kartę Revolut, by nie tracić pieniędzy na niekorzystnych przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »