Hiszpańskie lato w 4* hotelu 🏨🌊 Lloret de Mar na Costa Brava za 2159 PLN
Do Barcelony lub Girony można polecieć z kilku polskich miast, w tym z Warszawy, Krakowa, Gdańska czy Wrocławia. W zależności od wybranego miejsca wylotu, podróż odbywa się liniami Ryanair, Wizz Air lub LOT. W podstawowej cenie zawarto bagaż podręczny, a za dodatkową opłatą można dokupić bagaż rejestrowany.
GHT Oasis Park & Spa to 4* hotel należący do cenionej hiszpańskiej sieci GHT. Goście chwalą przestronne pokoje z balkonami, czystość obiektu oraz profesjonalną obsługę. Szczególnym atutem jest strefa spa z krytym basenem, jacuzzi i sauną. Hotel oferuje także basen zewnętrzny z tarasem słonecznym oraz program animacji w sezonie letnim. Obiekt jest idealny zarówno dla par, jak i rodzin z dziećmi, dla których przygotowano plac zabaw i wydzieloną część basenu.
W cenie wyjazdu są przeloty z wybranego miasta, zakwaterowanie w hotelu oraz śniadania i obiadokolacje. Dodatkowo w pakiecie znajduje się podstawowe ubezpieczenie turystyczne. Warto pamiętać, że hotel położony jest około 550 m od piaszczysto-żwirkowej plaży, gdzie za dodatkową opłatą można wypożyczyć leżaki i parasole.
📅 Termin podróży: lipiec-wrzesień
✈️ Wylot z: kilku miast w Polsce
🌞 Biuro podróży: EXIM Tours
💼 Bagaż: podręczny w cenie, rejestrowany za dopłatą
🛏️ Zakwaterowanie: 4* hotel
🍴 Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
🙋♂️ Liczba osób: 2
Hurghada od 2250 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Marsa Alam od 2635 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)
Dahab od 2172 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)






Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?