Fly4free.pl

Wakacje w Kampinoskim Parku Narodowym: noclegi w hotelu Modlin Palace za 199 PLN/pokój

Modlin Palace
Foto: booking.com
od
199 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
01.07.2021 - 31.08.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Teren dawnej puszczy i pradoliny Wisły jest szalenie ciekawy i atrakcyjny – można tam spotkać piękne lasy, wydmy czy bagna oraz zaobserwować wiele zwierząt, np. łosia, czyli symbol parku. Dodatkową atrakcją wakacyjnej wycieczki na Mazowsze będą noclegi w niezwykłym pałacu.

3* hotel Modlin Palace, w którym się zatrzymacie, położony jest w Nowym Dworze Mazowieckim, na terenie zabytkowej twierdzy Modlin. W każdym pokoju znajduje się telewizor, WiFi oraz łazienka z bezpłatnym zestawem kosmetyków. Na terenie obiektu dostępny jest także bar, wspólny salon i prywatny parking.

„Bardzo przyjemna rezydencja, cichy i przyjazny obiekt w zielonej części Modlina. Porządek bez zastrzeżeń. Dobre śniadanie. Personel z pozytywnym nastawieniem do podróżujących – nawet dało się rozwiązać szybko problem z zamianą pokoju na wyższy standard. Bardzo dobry stosunek ceny do standardu. Polecam w 100%!” – rekomenduje użytkownik portalu Booking.

Hotel199 PLN/noc

Zarezerwujcie pobyt w 3* hotelu Modlin Palace za 199 PLN za noc. W okolicy panują doskonałe warunki do aktywnego spędzania wolnego czasu. Aby uzyskać najniższą cenę, wybierzcie pośrednika Agoda.com.

zarezerwuj hotel w puszczy

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Modlin Palace
Foto: booking.com
Modlin Palace
Foto: booking.com
Foto: booking.com

Puszcza Kampinoska - co zobaczyć?

Puszcza Kampinoska to teren o powierzchni 670 km2, z czego 270 km2 pokrywają lasy. Główny szlak rozpoczyna się we wsi Dziekanów Leśny – po drodze warto zobaczyć Cmentarz Wojenny Palmiry i znajdujące się przy nim muzeum. Obiekty upamiętniają ponad 2000 Polaków zamordowanych przez Niemców w czasie II wojny światowej.

Kolejnym przystankiem powinno być Zamczysko, czyli pozostałości po średniowiecznym grodzisku. Idąc dalej napotkacie liczący kilkaset lat Dąb Profesora Kobendzy. W miejscowości Tułowice mieści się Osada Puszczańska PTTK, w której można zrobić ognisko z przyjaciółmi.

Jedna z najciekawszych atrakcji znajduje się na samym końcu szlaku, w miejscowości Brochów. Jest to kościół obronny pw. św. Rocha i św. Jana Chrzciciela zbudowany w latach 1551-1561. Budowla bardziej przypomina warowną twierdzę niż świątynię, co czyni ją wyjątkowo interesującą.

Przydatne informacje
  • Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking.

  • Zwierzęta w hotelu nie są akceptowane.

  • Doba hotelowa trwa od 14:00 do 12:00.

  • Przed podróżą koniecznie zajrzyjcie na nasze forum. To prawdziwa skarbnica wiedzy na temat podróżowania po Polsce!

  • 5 pomysłów na odludne (i legalne!) wyjazdy po Polsce dla każdego!

  • Jeszcze więcej ofert z tanimi noclegami w Polsce znajdziecie pod tym linkiem.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »