więcej okazji z Fly4free.pl

Wakacje! Leć do Dubrownika ze Szczecina, Poznania i Katowic od 163 PLN!

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Aleksandar Todorovic, Shutterstock.com
Świeżutki spadek cen za bezpośrednie przeloty do malowniczego Dubrownika w Chorwacji. W tytułowej cenie bagaż rejestrowany!

Nie bez powodu Dubrownik nazywany jest najpiękniejszym miastem Chorwacji. Jeden dzień wystarczy, żeby zakochać się w tym miejscu. „Jeden jedyny” (tak reklamują Dubrownik lokalne foldery) jest „perłą Adriatyku” i jednym z najwspanialszych na świecie. Rocznie odwiedza je milion turystów. Wyjątkowo imponująco prezentuje się z oddali: piękną, jednorodną Starówkę z pomarańczowymi dachami otaczają gigantyczne mury obronne.

LOTY

Z Katowic:

Ze Szczecina:

Z Poznania:

W tytułowej cenie bezpośrednie loty, a w podróż zabrać możecie ze sobą bagaż podręczny i rejestrowany o wadze nieprzekraczającej 20 kg (nadawany do luku bagażowego).

NOCLEGI

Sprawdź ofertę hotelową w Chorwacji:

AUTO

Zarezerwuj samochód w Dubrowniku:

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »