Fly4free.pl

Karaiby last minute: wakacje bez testów w Dominikanie za 2798 PLN. Czarterowe loty z Warszawy i tydzień w 3* hotelu

2798 PLN
plazza w dominikanie
Foto: Valentin Valkov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Naprawdę nie jest za późno, aby móc cieszyć się z beztroskiego urlopu w iście rajskiej scenerii. Wystarczy, że dziś podejmiecie decyzję i zaczniecie się pakować, a już za 3 dni będziecie wylegiwać się pod palmą, na piaszczystej plaży Cabarete. Co najważniejsze, pobyt w Dominikanie nie zrujnuje waszego budżetu, gdyż tygodniowe wakacje dostępne są za niespełna 2800 PLN!

Na karaibską wyspę wylecicie 28 czerwca z warszawskiego lotniska im. Chopina, a do stolicy Polski wrócicie po tygodniu spędzonym w Dominikanie (6 lipca – uwzględniając strefy czasowe i rozkład lotów). W obie strony podróżować będziecie bezpośrednio i wygodnie, na pokładzie wyczarterowanego samolotu Boeing 787 Dreamliner. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz podręczny.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w hotelu apartamentowym Tropical Casa Laguna, który znajduje się w miejscowości Cabarete. Z międzynarodowego lotniska w Puerto Plata w okolice miejsca zakwaterowania dojedziecie Uberem za 449 DOP (ok. 30 PLN).

Termin podróży: 28 czerwca – 5 (6) lipca
Linie lotnicze: czarter PLL LOT
Bagaż: rejestrowany oraz podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel apartamentowy

Za czarterowe loty oraz zakwaterowanie zapłacicie 2798 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Hotel1597 PLN/2 osoby/7 nocy

W Dominikanie przez cały pobyt zakwaterowani będziecie w fantastycznym Tropical Casa Laguna. Ten 3* hotel znajduje się tuż przy piaszczystej plaży w miejscowości Cabarete, na której jest wydzielona strefa (z leżakami) dla gości obiektu. Wszystkie apartamenty oraz studia posiadają w pełni wyposażony aneks kuchenny, miejsce do relaksu i spania oraz łazienkę z prysznicem. Na terenie obiektu mieście się taras słoneczny z leżakami oraz trzy odkryte baseny.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wakacje w Dominikanie

Najważniejsze informacje, które powinny was interesować, to te dotyczące wymogów wyjazdowych i obostrzeń na miejscu. Dominikana od dłuższego czasu pozostaje otwartym państwem: od podróżnych i turystów nie wymaga przedstawiania wyników testów, paszportów COVID czy przechodzenia kwarantanny po przylocie. Po prostu przylatujecie na miejsce i „z marszu” możecie cieszyć się beztroskim wypoczynkiem w iście rajskiej scenerii.

Zapewne wybieracie się tutaj po słońce, wakacyjną opaleniznę oraz poprawę samopoczucia. Idealnie się składa, ponieważ na początku sezonu urlopowego na wyspie możecie spodziewać się temperatur przekraczających 30 °C oraz 9 godzin słonecznych w ciągu dnia. Przez cały pobyt w Dominikanie piękną plażę będziecie mieli na przysłowiowe „wyciągnięcie ręki”, ponieważ oferowany przez mnie 3 hotel znajduje przy zjawiskowej Cabarete. Co ważne, nie napotkacie tutaj tłumu turystów, a raczej natkniecie się na tubylców, którzy będą wypoczywać w promieniach słonecznych oraz kąpać się w ciepłym Morzu Karaibskim

Jeżeli chcielibyście co nieco zwiedzić, to wybierzcie się na całodzienną wycieczkę do Puerto Plata. Na miejscu obowiązkowo musicie wjechać koleją na szczyt Isabel de Torres, który znajduje się na terenie parku narodowego o tej samej nazwie. Z góry będziecie mieli okazję podziwiać zapierający dech w piersiach widok na miasto, morze oraz okolicę. Wjazd i zjazd kosztować was będzie 10 USD (ok. 37 PLN). Co jeszcze warto zobaczyć w Dominikanie? Tego dowiecie się z tego tekstu.

plaza w dominikanie
Foto: suravid / Shutterstock
Foto: Valentin Valkov / Shutterstock
Foto: Valentin Valkov / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Ważne! Obecnie Rząd Republiki Dominikańskiej pozostawił otwarte swoje granice lotnicze, a kwarantanna i testy są nieobowiązkowe.

  • Natomiast aktualne wytyczne dotyczące podróżowania do Dominikany w czasie COVID znajdziecie, klikając tutaj.

  • Do wjazdu na wyspę nie będziecie potrzebowali wizy – wystarczy ważny paszport.

  • Przed wyjazdem zapoznajcie się z relacją z podróży do Dominikany, napisaną przez naszego czytelnika.

  • Zajrzyjcie także na nasze forum – to prawdziwa skarbnica wiedzy. Znajdziecie tam wiele przydatnych informacji na temat Dominikany – gdzie zjeść, jak się poruszać i co zwiedzić.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi, aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »