Fly4free.pl

First minute: 8 dni w Wietnamie za 2716 PLN. Turkish Airlines z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu niedaleko plaży

2716 PLN
wietnam plaza
Foto: Tran Qui Thinh / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Nie lubicie zimy w Polsce? Zamieńcie ciepłe kurtki na strój kąpielowy, a zamiast nowej czapki kupcie krem do opalania. Skorzystajcie z atrakcyjnych cen first minute i zaplanujcie przyszłoroczne ferie na azjatyckich plażach!

Do Wietnamu polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczych Turkish Airlines z przesiadkami w Stambule. W cenę biletów wliczony jest także bagaż rejestrowany – bez problemu się spakujecie. Proponowany przeze mnie termin podróży to 16(17)-25 stycznia – w województwie mazowieckim zaczynają się wtedy ferie zimowe.

4* The Wind Mountain Side Hotel, w którym się zatrzymacie, położony jest w miejscowości Vung Tau i oferuje restaurację, odkryty basen, bar oraz wspólny salon. W każdym pokoju znajdziecie klimatyzację, lodówkę i prywatną łazienkę.

Termin podróży: ferie 2021
Linia lotnicza: Turkish Airlines
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za urlop w Wietnamie zapłacicie 2716 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel1253 PLN/2 osoby

W Wietnamie proponuję zatrzymać się w Vung Tau w 4* The Wind Mountain Side Hotel, który położony jest niedaleko plaży.

zarezerwuj hotel w wietnamie

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Urlop w Wietnamie

Największą atrakcją w południowej części kraju jest delta Mekongu. Musicie zobaczyć CanTho, Vinh Long, Ann Binh, Sa Dec i My Tho oraz słynny pływający targ Cai Rang. Możecie wybrać się tam z biurem podróży lub zorganizować wszystko na własną rękę, to nic trudnego! Wszystko opisane jest na naszym forum.

Warto także odwiedzić samo Ho Chi Minh. Udajcie się do najbogatszej i najnowocześniejszej dzielnicy Sajgonu w okolicach ratusza i Parku Pamięci. Koniecznie zajrzyjcie do Katedry Matki Bożej, wstrząsającego Muzeum Pozostałości Wojennych i Pagody Nefrytowego Cesarza, czyli jednej z najważniejszych świątyń w mieście.

Nie zapomnicie skosztować lokalnej kuchni! Spróbujcie pysznej zupy pho, na wybrzeżu świeżych owoców morza, a na deser napijcie się wyśmienitej kawy.

vung tau plaza
Foto: Huy Thoai / Shutterstock
Foto: Tonkinphotography / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Pamiętajcie o wizie do Wietnamu, której koszt to 25 USD. Możecie się o nią ubiegać online na stronie wietnamskiego urzędu imigracyjnego: xuatnhapcanh.gov.vn.

  • Z lotniska w Ho Chi Minh do Vung Tau dojedziecie autobusem za około 30 PLN.

  • Zabierzcie ze sobą w podróż wielowalutową kartę Revolut. Dzięki niej nie będziecie stratni na zbędnych przewalutowaniach.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Nie ma problemu aby lecoec do Wietnamu? Zadnych obostrzeń? Lockdownu?
mathew77, 17 lipca 2020, 16:24 | odpowiedz
Jest to oferta first minute. Dopiero na styczeń przyszłego roku. 
mathew77 Nie ma problemu aby lecoec do Wietnamu? Zadnych obostrzeń? Lockdownu?
Kamil Walinowicz, 17 lipca 2020, 16:32 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »