Fly4free.pl

Urlop w tropikach: czarterowe loty do Goa z Warszawy + 4* ośrodek za 2258 PLN

2258 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: VIIIPhotography / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i wybierzcie się do Goa. Zrelaksujcie się na jednej z wielu plaż np. Mandrem czy Calangute, udajcie się na odkrywanie fauny i flory do parku Mollem i zasmakujcie rewelacyjnej indyjski kuchni.

Na indyjskie wybrzeże Morza Arabskiego polecicie z warszawskiego lotniska Chopina w terminie 5 – 16 marca. Loty odbędziecie na pokładzie Boeinga 787 Dreamliner należącego od PLL LOT. W cenie biletu do Indii zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz rejestrowany (nadawany do luku).

Na Goa polecam wam noclegi w 4* ośrodku Riva Beach, który znajduje się w odległości 50 metrów od plaży Mandrem. Podróżni bardzo dobrze oceniają dotychczasowe zakwaterowanie w ośrodku.

Termin podróży: 5 – 16 marca
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* ośrodek

Za wypoczynek w Goa zapłacicie 2258 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż2798 PLN/2 osoby

Warszawa – Goa – Warszawa »

goa loty

Hotel1718 PLN/2 osoby/pobyt

Na indyjskim wybrzeżu polecam wam noclegi w 4* ośrodku Riva Beach.

spanie goa

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Czym kusi Goa?

Indyjskie wybrzeże to świetne miejsce na urlop. Znakomita pogoda, kilometry piaszczystych plaż i przystępne ceny – to gwarancja udanego pobytu. W dodatku ten region zamaże wasze dotychczasowe wyobrażenia o Indiach – nie znajdziecie tutaj gwaru i bałaganu właściwego dla Bombaju czy Delhi.

Jedną z najpopularniejszych plaż w Goa, a zarazem największa w Goa Północnym jest plaża Calangute. To jedno z najbardziej polecanych miejsc turystycznych na wybrzeżu Indii i popularnym zarówno wśród turystów krajowych, jak i międzynarodowych. Jeżeli znudzi się już wam plażowanie zobaczcie Fort Aguada. Dobrze zachowany portugalski fort z XVII w., znajduje się przy plaży Sinquerim.

Miłośnikom fauny i flory proponuję wycieczkę nad Dudhsagar Falls. Lejąca się strumieniami woda z ponad 300 metrów robi ogromne wrażenie. Nazwa Dudhsagar dosłownie tłumaczy się jako „morze mleka”, które zdaniem wielu jest aluzją do białej mgiełki i piany, którą tworzy wielki wodospad, gdy spada kaskadą do wód jeziora.

para na plaży
Foto: Cocos.Bounty / Shutterstock
plaża Goa
Foto: diy13 / Shutterstock
plaza na goa
Foto: Guzel Gashigullina / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Podróżując do Indii jesteście zobowiązani do posiadania wizy. Możecie ubiegać się o nią drogą elektroniczną. O e-wizę możecie wnioskować do 4 dni przed przylotem.

  • Z lotniska do proponowanego przeze mnie hotelu dojedziecie taksówką w ok. 50 minut. Koszt przejazdu nie powinien przekroczyć kwoty 100 PLN.

  • Sprawdźcie, gdzie na Goa znajdują się najlepsze plaże.

  • Inspiracją do podróży może być relacja jednej z naszych czytelniczek.

  • Obowiązującą na miejscu walutą jest rupia indyjska (1 PLN = około 18 INR). Zabierzcie w podróż wielowalutową kartę Revolut, by nie tracić pieniędzy na dodatkowych przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi, aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »