Fly4free.pl

City break w Polsce: noclegi w markowych hotelach w popularnych miasta od 221 PLN/noc

Foto: booking.com
od
221 PLN/noc
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
01.10.2021 - 31.10.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

„Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”. W myśl tego powiedzenia zachęcam was do jesiennej wycieczki po Polsce. Spacery wzdłuż wybrzeża Zatoki Gdańskiej, podziemna eksploracja Górnego Śląska, zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Zamku Królewskiego na Wawelu – to tylko część z lokalnych atrakcji.

Na krótką wycieczkę proponuję wam wybrać się w okresie trwania złotej polskiej jesieni. Do Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Szczecina, Warszawy oraz Wrocławia udać się będziecie mogli w październiku – dostępnych jest wiele terminów, także takich obejmujących weekend (na przykład: piątek-sobota).

Za pobyt dla dwóch osób w 3*-5* hotelach, m.in. takich marek jak: Courtyard by Marriott, Hilton, Hampton by Hilton, Ibis, Mercure, Novotel oraz Park Inn by Radisson – zapłacicie już od 221 PLN/2 osoby/noc.

Hotelod 221 PLN/2 osoby/noc

Na początek Szczecin. W mieście znajdującym się nad jeziorem Dąbie rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Courtyard by Marriott Szczecin City, który położony jest nieopodal Wałów Chrobrego oraz katedry św. Jakuba.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Po przeciwległej stronie kraju rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Ibis Wrocław Centrum. Ten fantastyczny obiekt od miejskiego rynku oddalony jest o nieco ponad 1 km. W cenie pobytu zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W dalszym ciągu pozostajemy w zachodniej części naszego kraju, ale tym razem mam dla was ofertę pobytu w 4* hotelu Novotel Poznań Centrum. Jak sama nazwa wskazuje, mieści się on w centrum miasta, a od starego rynku oddalony jest o niespełna 1,5 km.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Zaglądamy na Górny Śląsk, gdzie wybrałem dla was ofertę noclegu w nowootwartym 4* hotelu Mercure Katowice Centrum, który znajduje się naprzeciwko dworca PKP. Odległość od rynku oraz imprezowej części miasta (ul. Mariacka) wynosi nieco ponad 1,5 km.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Następna na liście jest stolica kraju. W Warszawie zatrzymajcie się w 3* Hampton by Hilton Warsaw City Centre. Ten fantastyczny hotel może poszczycić się znakomitą lokalizacją, bowiem znajduje się w sąsiedztwie centrum handlowego Złote Tarasy oraz Pałacu Kultury i Nauki. W cenę noclegów wliczone są codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Krakowie zatrzymajcie się w 4* hotelu Park Inn by Radisson, który znajduje się w odległości 300 metrów od Bulwarów Wiślanych, a od Wawelu dzieli go 15 minut spokojnego spaceru. Na miejscu zapewiony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi oraz dobrze wyposażonego centrum fitness.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na sam koniec mam dla was ofertę pobytu w 5* hotelu Hilton, który położony nad Motławą na gdańskiej starówce. Odległość od fontanny Neptuna, Długiego Targu oraz Bazyliki Mariackej wynosi niespełna 500 metrów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wycieczka na Górny Śląsk

Skusiła wasz możliwość eksploracji pokopalnianych pozostałości Górnego Śląska? Najlepszym do tego miejscem będzie wizyta w Kopalni Guido. Właśnie w niej znajduje się najgłębiej położona trasa turystyczna, najgłębiej położony pub pod ziemią (320 metrów) oraz najgłębiej położona kaplica św. Świętej Barbary. Ponadto w trakcie zwiedzania będziecie mieli możliwość przejechania się jedyną w swoim rodzaju elektryczną kolejką podwieszaną oraz zobaczyć jak wyglądają współczesne maszyny górnicze.

Wolicie przyziemne zwiedzanie? W takim razie musicie zajrzeć do jednego z największych parków w Europie – Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku im. gen. Jerzego Ziętka zajmuje powierzchnię 535 hektara! Warto także przespacerować się po nowoczesnym, katowickim kompleksie MCK, który mieści się w okolicach słynnego Spodka. Natomiast panoramę stolicy Górnego Śląska podziwiać możecie z baru – 27thfloor – mieszczącego się w wieżowcu Altus.

Foto: booking.com
Foto: booking.com
Foto: booking.com
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »