plaza w dominikanie

Ferie na Karaibach: 9-dniowy urlop w Dominikanie za 2366 PLN. Loty z Berlina do Punta Cana i noclegi w 3* hotelu

2366 PLN Karaiby z Berlina
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.

Spędźcie zimową przerwę w nauce na rajskich Karaibach. Całodzienny relaks na szerokich i ciągnących się po horyzont plażach, kąpiele w ciepłym Morzu Karaibskim, czyż nie brzmi to zachęcają? Za pakiet lotów do Punta Cana oraz zakwaterowanie w dobrym hotelu zapłacicie nieco ponad 2300 PLN.

Na karaibski wypoczynek udacie się w styczniu, w dogodnym terminie obejmującym czas trwania ferii zimowych w województwach: kujawsko-pomorskim, lubuskim, małopolskim, świętokrzyskim oraz wielkopolskim.

Do Punta Cana podróżować będziecie z portu lotniczego Berlin Brandenburg na pokładach samolotów linii TAP Air Portugal z wygodnymi przesiadkami w Lizbonie. Obie zagwarantowane są przez przewoźnika, a w razie jakichkolwiek opóźnień wynikających z jego winy otrzymacie bezpłatnie nowy bilet na dalszą drogę. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

W Dominikanie zakwaterowani będziecie w hotelu apartamentowym Bavaro Green, który znajduje się w miejscowości Bavaro. Z międzynarodowego portu lotniczego w Punta Canie w okolice miejsca noclegowego dojedziecie Uberem za 414 DOP (ok. 29 PLN).

Termin podróży: 19 – 28 (29) stycznia 2022
Linia lotnicza: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)
Zakwaterowanie: 3* hotel apartamentowy

Za loty w dwie strony oraz 9 nocy w hotelu apartamentowym zapłacicie tylko 2366 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż3521 PLN/2 osoby

Berlin Brandenburg – Punta Cana – Berlin Brandenburg »

Więcej dostępnych terminów z lotami do Dominikany znajdziecie pod tym linkiem.

Hotel1211 PLN/2 osoby/9 nocy

W Dominikanie proponuję wam noclegi w 3* hotelu apartamentowym Bavaro Green, który znajduje się w miejscowości centrum Bavaro. Na terenie obiektu mieści się odkryty basen oraz taras słoneczny. Wszystkie apartamenty składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu, sypialni oraz łazienki z prysznicem. W cenie zapewniony będziecie także mieli dostęp do sieci WiFi oraz darmowego miejsca parkingowego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód1050 PLN/9 nocy

Poza relaksem chcielibyście także coś zobaczyć? W takim razie rekomenduję wam wypożyczenie samochodu zaraz po przylocie do Punta Cany. Za wynajem Mitsubishi Mirage lub podobnego modelu zapłacicie 117 PLN/doba.

Zima w Dominikanie

W okresie zimowym na wyspie Haiti, w regionie Punta Cana możecie spodziewać się ponad 9 godzin słonecznych, ciepłego morza (27°C) oraz temperatur oscylujących w granicach 25-29 stopni Celsjusza. Jeżeli zastanawiacie się, co można robić w Dominikanie oraz co warto zobaczyć, tego z pewnością dowiecie się z przygotowanej – przez naszą redakcyjną koleżankę – relacji z podróży na Karaiby – „Dałam się nabrać, że Dominikana to tylko plaże. A dawno żaden kraj mnie tak nie zaskoczył”.

plaża Dominikana
Foto: Valentin Valkov / Shutterstock
plaża na Dominikanie
Foto: Valentin Valkov / Shutterstock
plaza w dominikanie
Foto: Mihai Andritoiu / Shutterstock
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 27.04.2026 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
Weekend w Barcelonie 😎🤩 Loty i noc w ⭐⭐⭐⭐ hotelu za 979 PLN ✈️🛌
Weekend w Barcelonie z Krakowa 979 PLN

Barcelona - idealne godziny lotów (sobota-niedziela) i nocleg w 4* hotelu

Weekend na Cyprze z Warszawy za 560 PLN🌤️👙 Loty i noc w Pafos ze śniadaniem☕🥐
Weekend na Cyprze z Warszawy 560 PLN

Spędź weekend na Cyprze: loty (sobota-niedziela) i noc w hotelu

Czas na majówkę z all inclusive 🤭🌤️👙 Tydzień w Tunezji za 1560 PLN 😎😎
Tunezja z Poznania 1560 PLN

Spędź długi weekend majowy w wygodnej opcji z all inclusive

All inclusive na Majorce za 1889 PLN 🤭🌤️👙🍸
Majorka z Poznania 1889 PLN

Tania Majorka z all inclusive? To nie zdarza się często!

Punta Cana (7 dni) w whala! Bavaro (ex. Alisios Bavaro) z Berlin (AI)
OD 5939 PLN

Punta Cana (7 dni) w whala! Bavaro (ex. Alisios Bavaro) z Berlin (AI)

Okazja od naszego partnera
Punta Cana (7 dni) w Vista Sol Punta Cana (ex. Carabela Beach) z Berlin (AI)
OD 6672 PLN

Punta Cana (7 dni) w Vista Sol Punta Cana (ex. Carabela Beach) z Berlin (AI)

Okazja od naszego partnera
Punta Cana (7 dni) w whala! Bavaro (ex. Alisios Bavaro) z Berlin (AI)
OD 6106 PLN

Punta Cana (7 dni) w whala! Bavaro (ex. Alisios Bavaro) z Berlin (AI)

Okazja od naszego partnera
Punta Cana (7 dni) w VIK Arena Blanca z Warszawy (AI)
OD 6607 PLN

Punta Cana (7 dni) w VIK Arena Blanca z Warszawy (AI)

Okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?