Urlop na Zanzibarze za 2881 PLN. Loty z Warszawy + noclegi ze śniadaniami
Do Afryki udacie się w terminie 29(30) czerwca – 8(9) lipca. Wasza podróż rozpocznie się na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie, a loty będą realizowane na pokładach samolotów linii Kenya Airways, operowanych przez KLM oraz Air France. Po drodze czekają was bezpieczne przesiadki w Amsterdamie oraz Nairobi.
Na Zanzibarze zatrzymacie się w komfortowym hotelu Mbuyuni Beach Village, który zlokalizowany jest w okolicy Jambiani. Obiekt jest bardzo dobrze oceniany przez dotychczasowych gości. Ponadto w cenie otrzymacie śniadania i będziecie mogli skorzystać basenu zewnętrznego.
Termin podróży: 29(30) czerwca – 8(9) lipca
Linia lotnicza: Kenya Airways
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel ze śniadaniami
Za loty w dwie strony oraz noclegi zapłacicie 2881 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.
Hotel 1407 PLN/pobyt/2 osoby
Na Zanzibarze proponuję wam zatrzymać się w hotelu Mbuyuni Beach Village. To świetnie oceniany obiekt, który zlokalizowany jest bezpośrednio przy plaży. Na miejscu znajdziecie basen zewnętrzny i restaurację. Co wiecej, w cenę pobytu wliczono smaczne śniadania.
Co zobaczyć podczas wycieczki?
Białe, piaszczyste plaże, lazurowa woda i świeże owoce – czy to właśnie tak wyobrażacie sobie idealną majówkę? Jeżeli tak, to nie czekajcie z decyzją i zaplanujcie swoją wycieczkę na Zanzibar. To miejsce ma bardzo wiele do zaoferowania, przykładowo polecam wam rozważyć wycieczkę na blue safari, która pozwoli wam odkryć uroki zatoki Menai i słynnej wyspy Kwale.
Zastanawiacie się gdzie najlepiej szukać wypoczynku? Odwiedźcie najpiękniejsze plaże wyspy, m.in.: Nakupenda, Nungwi oraz Paje. Lubicie przyrodę? Koniecznie zobaczcie Park Narodowy Josani Chwaka Bay.
- W momencie pisania artykułu władze Zanzibaru wymagają od wszystkich podróżnych wykonania testu PCR 72h przed planowaną podróżą.
- Zmieniły się zasady przyjazdu do Polski. Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
- Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Tanzanii przeczytacie tutaj.
- Podróżując na Zanzibar będziecie potrzebowali wizy. Możecie kupić ją po wylądowaniu, a jej koszt to 50 USD.
- Przeczytajcie relację z podróży na Zanzibar napisaną przez naszych czytelników.
- Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
- Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
- Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
- Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Rodos od 2512 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Alanya od 2090 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)
Sousse od 2735 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Zielona Góra)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?