Ultra all inclusive w tureckim Side 🏝️🍹 Wakacje dla dorosłych za 1999 PLN
Wylot do Turcji zaplanowano na 28 czerwca z Katowic lub Warszawy. Powrót po tygodniowym pobycie nastąpi 5 lipca. W cenę wliczony jest bagaż podręczny (5 kg) oraz rejestrowany (20 kg).
Na miejscu czeka SUNTHALIA Hotels & Resorts – luksusowy obiekt przeznaczony wyłącznie dla gości powyżej 16. roku życia, co gwarantuje spokojną atmosferę. Hotel znajduje się około 500 metrów od piaszczystej plaży, do której co 15 minut kursuje bezpłatny transfer. Goście chwalą bogate wyżywienie, tematyczne dyskoteki oraz doskonałą obsługę. Do dyspozycji są również baseny, centrum fitness i różnorodne animacje.
W cenie wyjazdu znajdują się przeloty w obie strony, noclegi, ultra all inclusive (posiłki, przekąski i napoje dostępne przez całą dobę), transfer na plażę, ubezpieczenie oraz opieka rezydenta. W hotelu znajdują się również restauracje a’la carte (turecka, włoska i owoce morza), z których można skorzystać bezpłatnie raz podczas pobytu.
📅 Termin podróży: 28 czerwca – 5 lipca
✈️ Wylot z: Katowic lub Warszawy
🌞 Biuro podróży: REGO-BIS
💼 Bagaż: rejestrowany (20 kg) i podręczny (5 kg)
🛏️ Zakwaterowanie: SUNTHALIA Hotels & Resorts
🍴 Wyżywienie: ultra all inclusive
🙋♂️ Liczba osób: 2
Sharm El Sheikh od 1672 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Łódź)
Rodos od 2197 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Zakynthos od 1832 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Gdańsk)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?