Fly4free.pl

Uganda od 2042 PLN. Loty z wielu polskich miast

2042 PLN
goryl w dżungli
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: LMspencer/Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Jeśli polowaliście na tanie bilety na Czarny Ląd, to ta oferta powinna was szczególnie zainteresować. Zarezerwujecie loty i zaplanujcie swoją podróż do Ugandy, zwaną również „perłą Afryki”.

Dostępnych jest mnóstwo terminów, w tym przypadających na szczyt sezonu turystycznego (styczeń – marzec). Ze względu na przyjemne temperatury i małą ilośc opadów, to dobry czas na wizytę w tym kraju. W podróż udacie się na pokładzie samolotów linii KLM i Kenya Airways. Po drodze czekają was dwie przesiadki. Pierwsza w Europie (Amsterdam), natomiast kolejna już w Afryce (Kigali i Nairobi). Cena biletu zawiera dwie sztuki bagażu – podręczny i rejestrowany. W podobnej cenie polecicie także z innych polskich miast (Kraków, Gdańsk czy Wrocław). Poniżej przykładowy dwutygodniowy termin z wylotem 15 stycznia 2019 roku.

Przykładowe terminy: 22-29 stycznia, 5-19 lutego czy 16-30 marca

Tuż po przylocie zatrzymajcie się w hotelu J. Residence, który posiada bardzo dobre opinie wystawione przez dotychczasowych gości. Na miejscu za darmo możecie korzystać z dostępu do sieci WiFi. Obiekt zapewnia darmowy transfer z/na lotnisko. Oferta jest tym bardziej atrakcyjna, iż zawiera smaczne codzienne śniadanie.

Kalendarz najtańszych lotów

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Ktoś chętny na lot na początku listopada? Mamy 3 osoby. lluu@autograf.pl
Blister, 28 sierpnia 2019, 15:10 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »