Fly4free.pl

Urlop latem: tygodniowy pobyt na Majorce za 913 PLN. Loty z Berlina i noclegi w hotelu nieopodal plaży

913 PLN
Foto: Vulcano / yayimages.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Zamiast martwić się tym, że lato ma się ku końcowi – weźcie sprawy w swoje ręce i pożegnajcie je z przytupem na śródziemnomorskiej wyspie. Późnym latem na Majorce możecie spodziewać się słonecznej pogody, ciepłego morza oraz przede wszystkim zmniejszonego ruchu turystycznego. Nie wierzycie? Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i przekonajcie się o tym na własnej skórze.

Na wypoczynek udacie się w terminie obejmującym ostatni tydzień kalendarzowego lata (14-21 września). Na Majorkę podróżować będziecie tuż zza naszej zachodniej granicy, z portu lotniczego Berlin Brandenburg. W obie strony polecicie na pokładzie samolotu linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na wyspie zatrzymacie się w miejscowości Santa Ponsa, gdzie zakwaterowani będziecie w hotelu apartamentowym. Z lotniska w okolice proponowanego miejsca noclegowego dojedziecie autobusem A11, a za przejazd zapłacicie ok. 24 PLN. Trasę możecie także pokonać wypożyczonym samochodem – szczegóły znajdziecie poniżej.

Termin podróży: 14 – 21 września
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel apartamentowy

Za loty oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 913 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym apartamencie.

Hotel1609 PLN/2 osoby/7 nocy

Urlop na Majorce spędzicie na jej południowym wybrzeżu, gdzie zakwaterowani będziecie w obiekcie Pierre & Vacances Mallorca Deya. W każdym apartamencie oraz studio znajduje się aneks kuchenny, miejsce do relaksu, sypialnia, balkon oraz łazienka. Na miejscu zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi, centrum fitness oraz odkrytego basenu. Odległość od plaży Santa Ponça wynosi tylko 300 metrów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód992 PLN/7 dni

Rekomenduję wam także wypożyczyć samochód na cały pobyt na Majorce, aby podczas zwiedzania nie być uzależnionym od komunikacji publicznej.

Lato na Majorce

Jeżeli dalej macie wątpliwości co do wrześniowego wypoczynku na Balearach, to łapcie kilka faktów. Pod koniec lata na największej wyspie archipelagu spodziewać się możecie 10 godzin słonecznych, ciepłego morza (25°C) oraz temperatury powietrza oscylującej w granicach 28 kresek powyżej zera. Dodatkowo: wybrany przeze mnie obiekt znajduje się w odległości 300 metrów od piaszczystej plaży Santa Ponça.

W przypadku, gdy stwierdzicie, że w tym miejscu jest za dużo turystów, wsiądźcie w samochód i ruszcie na północ, gdzie znajdziecie równie piękne – i nieco mniej uczęszczane przez podróżnych – plaże. Które polecam? Barques, Formentor, Agulla oraz Muro. Zajrzyjcie również do mini planu zwiedzania tej hiszpańskiej wyspy.

Foto: holbox / Shutterstock
Foto: Vulcano / yayimages.com
Foto: Rainman / yayimages.com
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »