Tygodniowe wakacje na Zakynthos w hotelu ze śniadaniami od 1051 PLN. Wyloty z Warszawy i Katowic
Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
Wyspy Zakynthos nie trzeba specjalnie nikomu przedstawiać. To miejsce, w którym każdy z nas choć na chwilę chciałby się znaleźć i wypocząć.
Podsumowanie oferty
1051 PLN / osoba (2102 PLN / 2 osoby)


Przykładowa rezerwacja dla 2 osób (399 PLN za osobę):
Przykładowa rezerwacja dla 2 osób (414 PLN za osobę):

2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny. Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 20 kg. 

Hotel Daniel dysponuje odkrytym basenem i usytuowany jest 1 km od plaży Kalamaki. Oferuje on klimatyzowane pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Na miejscu znajduje się bar przekąskowy serwujący lekkie posiłki i napoje orzeźwiające. W cenę wliczone są śniadania.
Warto pomyśleć o wynajęciu samochodu, którym będziecie mogli zwiedzić najciekawsze zakątki wyspy. Jeżeli zdecydujecie się na niego, to ubezpieczcie go również na Icarhireinsurance.
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Side od 2469 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Kos od 2683 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Alanya od 2090 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?