Urlop wśród drapaczy chmur 🏙️ 7 dni w ⭐⭐⭐⭐ Aloft Al Mina z wyżywieniem za 2527 PLN
Do Dubaju polecisz na początku czerwca z jednego z wielu miast w Polsce – Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Szczecina lub Warszawy. W cenie otrzymasz bagaż podręczny, a bagaż rejestrowany możesz dokupić w zależności od linii lotniczej.
Na miejscu zakwaterowanie w nowoczesnym Aloft Al Mina – 4* hotelu znanym z wibrującego designu i świetnej lokalizacji. Goście szczególnie cenią basen na dachu z panoramicznym widokiem na miasto, stylowy bar XYZ czynny do późnych godzin nocnych oraz bezpłatny transport na plażę La Mer Beach. Hotel położony jest zaledwie 4 km od słynnego Dubai Frame i 7 km od ikonicznego Burj Khalifa.
W cenie oferty otrzymujesz przeloty, transfery lotniskowe, zakwaterowanie ze śniadaniami, ubezpieczenie oraz opiekę polskojęzycznego przedstawiciela w Dubaju. Istnieje możliwość dokupienia wycieczek fakultatywnych na miejscu.
📅 Termin podróży: 2-9 czerwca
✈️ Wylot z: 7 miast
🌞 Biuro podróży: Best Reisen
💼 Bagaż: podręczny
🛏️ Zakwaterowanie: 4* hotel
🍴 Wyżywienie: śniadania
🙋♂️ Liczba osób: 2
Marsa Alam od 2475 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Poznań)
Chalkidiki od 2507 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Monastir od 2144 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?