więcej okazji z Fly4free.pl

Tydzień w Bangkoku za 2091 PLN (loty z Krakowa + 4* hotel ze śniadaniami)

Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
2091 PLN
Bangkok detale świątyni
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Luciano Mortula - LGM / Shutterstock.com

Wybierzcie się do stolicy Tajlandii w atrakcyjnej cenie. Za pakiet obejmujący loty oraz zakwaterowanie na cały okres pobytu zapłacicie tylko 2091 PLN.

Ogrom tego miasta potrafi przytłoczyć! Wygodnym sposobem na przemieszczanie się jest metro. Tuż obok proponowanego przeze mnie hotelu znajduje się stacja Hua Lamphong. Pociągi kursują co 6-7 minut, a bilety w formie żetonów kupicie na każdej stacji.

Podsumowanie oferty

2091 PLN / osoba (4182 PLN / 2 osoby)
Loty z Krakowa do Bangkoku (22-30 maja) za 2976 PLN / 2 osoby (1488 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w Prime Hotel za 1206 PLN / 2 osoby / 7 nocy (603 PLN / osoba)
Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (max. 7 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej UIA.

Prime Hotel leży naprzeciwko dworca kolejowego i stacji metra Bangkok Hua Lamphong. Ten hotel z bezpłatnym WiFi oferuje nowocześnie urządzone i klimatyzowane pokoje, z których okien roztacza się widok na miasto. Na miejscu znajduje się również spa i centrum fitness. Proponuję Wam wybrać pokój premium z codziennymi śniadaniami (za tygodniowy pobyt dwóch osób zapłacicie 1206 PLN).

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »