Tydzień w Bangkoku za 1974 PLN (loty z Warszawy + noclegi w luksusowym apartamencie)
Zapraszamy do malowniczej Tajlandii! Bangkok, miejsce Waszego pierwszego lądowania, jest idealne na zapoznanie się z tajską kulturą. Po przylocie warto poświęcić czas na zwiedzanie stolicy odwiedzając m.in. takie miejsca jak: świątynia Wat Pho czy Wielki Pałac Królewski. Następnie korzystając z tanich przewoźników działających w Tajlandii m.in. Air Asia, Lionair Thai, Nok Air czy Bangkok Airways, udajcie się na wypoczynek na jedną z wysp, gdzie wybór plaż i kurortów jest bardzo duży.
Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.
Podsumowanie kosztów wycieczki:
- Loty z Warszawy do Bangkoku za 2974 PLN/2 os. (1487 PLN/os.)
- Zakwaterowanie w apartamencie za 974 PLN/2 os./7 nocy (487 PLN/os.)
Suma: 3948 PLN za 2 osoby (1974 PLN za osobę)
W podróż wybierzecie się z bagażem podręcznym i rejestrowanym (nadawanym do luku bagażowego). W obydwie strony czekają Was przesiadki w Kijowie.
Sprawdźcie także promocyjne loty do Indii i na Sri Lankę.
W Bangkoku proponuję Wam zatrzymać się w luksusowym apartamencie, który oferuje sypialnie, kuchnię, łazienkę, pokój dzienny oraz dostęp do basenu i siłowni.













Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?