Grecka wyspa Lesbos na zakończenie wakacji za 2199 PLN ☀️🌊 Tydzień w 3* hotelu przy plaży (z 🍴) 😎💙

2199 PLN Lesbos z Katowic
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Grecka wyspa Lesbos to idealne miejsce na spokojny wypoczynek 🏝️ Kameralny 3* hotel położony tuż przy plaży Vatera zapewni komfortowy pobyt ☀️ W cenie tygodniowy pobyt z 2 posiłkami dziennie, przelot z Katowic oraz bagaż podręczny i rejestrowany ✈️ 🧳 Skorzystaj z okazji na letni wypoczynek w spokojnej okolicy! 💙
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Na grecką wyspę Lesbos polecisz z Katowic w terminie 25 sierpnia – 2 września. Loty obsługiwane są przez linię Electra Airways. W cenie masz bagaż podręczny (5 kg) oraz bagaż rejestrowany (20 kg).

Na miejscu zatrzymasz się w Apartamentach Sappho Beach, które cieszą się dobrymi opiniami za lokalizację tuż przy plaży oraz spokojną atmosferę. Goście doceniają szczególnie możliwość korzystania z bezpłatnych leżaków i parasoli na plaży oraz smaczne posiłki w hotelowej restauracji serwującej dania kuchni greckiej i śródziemnomorskiej. Dodatkowym atutem jest bliskość wioski Vatera, gdzie znajdują się sklepy i tawerny.

W cenie otrzymasz przeloty, bagaż podręczny i rejestrowany, pobyt w apartamentach, dwa posiłki dziennie oraz podstawowe ubezpieczenie. Na miejscu możesz korzystać z bezpłatnego serwisu plażowego oraz Wi-Fi w holu hotelowym.

📅 Termin podróży: 25 sierpnia – 2 września
✈️ Wylot z: Katowic
🌞 Biuro podróży: Itaka
💼 Bagaż: podręczny (5 kg) i rejestrowany (20 kg)
🛏️ Zakwaterowanie: 3* apartamenty
🍴 Wyżywienie: 2 posiłki
🙋‍♂️ Liczba osób: 2
✈️ Linia lotnicza: Electra Airways

Foto: Itaka
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 22.04.2026 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
Urlop w Grecji 😍 Saloniki i wyspa Tasos w jednej podróży za 317 PLN 🇬🇷
Grecja z Warszawy 317 PLN

Saloniki i wyspa Tasos w jednej podróży

Piękna grecka wyspa Eubea za 1090 PLN 🌊🏖️ Loty z Warszawy, 7 noclegów nad morzem + auto ☀️💙
Grecja z Warszawy 1090 PLN

Grecka wyspa Eubea na tydzień: loty, noclegi i auto

Rodos bez rujnowania budżetu 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* Evita Resort za 2084 PLN
Grecja z Krakowa 2084 PLN

Rodos bez rujnowania budżetu: 7 dni z all inclusive w 4* Evita Resort

Kos w 5* hotelu tuż przy plaży 🏖️✈️🌊 Tydzień z all inclusive za 2334 PLN
Grecja z Warszawy 2334 PLN

Kos w 5* hotelu tuż przy plaży: tydzień z all inclusive

Mykonos (7 dni) w Myconian Kyma z Warszawy (BB)
OD 6425 PLN

Mykonos (7 dni) w Myconian Kyma z Warszawy (BB)

Okazja od naszego partnera
Mykonos (7 dni) w Archipelagos Luxury z Warszawy (BB)
OD 6696 PLN

Mykonos (7 dni) w Archipelagos Luxury z Warszawy (BB)

Okazja od naszego partnera
Mykonos (7 dni) w Deliades z Warszawy (BB)
OD 5275 PLN

Mykonos (7 dni) w Deliades z Warszawy (BB)

Okazja od naszego partnera
Mykonos (7 dni) w Alkistis z Warszawy (BB)
OD 5497 PLN

Mykonos (7 dni) w Alkistis z Warszawy (BB)

Okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?