więcej okazji z Fly4free.pl

7 dni w Toskanii za 576 PLN. Loty z Warszawy, hotel ze śniadaniami i auto

Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
576 PLN
San Miniato Toskania
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: ermess / Shutterstock

Wybierzcie się na 7-dniową wycieczkę do Toskanii. Atrakcji napewno nie zabraknie. Za loty do Włoch, zakwaterowanie w 3* hotelu z codziennymi śniadaniami i samochód na cały pobyt zapłacicie 576 PLN.

Korzystając z dobrej ceny lotów do Bolonii oraz taniego wynajmu auta przygotowałem dla Was atrakcyjny cenowo pakiet w pięknej Toskanii. Lotnisko, na którym będziecie lądować znajduje się 125 km od miejsca zakwaterowania, droga powinna Wam zająć około 1h 30 min, a po drodze czeka Was parę atrakcji. Cena paliwa we Włoszech na dzień dzisiejszy wynosi około 1,6 EUR za litr.

Podsumowanie oferty

576 PLN / osoba (1152 PLN / 2 osoby)
Loty z Warszawy do Bolonii (27 lutego 6 marca) za 156 PLN / 2 osoby (78 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w hotelu Flowers za 811 PLN / 2 osoby / 7 nocy (406 PLN / osoba)
Wynajęcie auta za 185 PLN / 2 osoby (93 PLN / osoba)
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Ryanair.

Hotel Flowers leży w Montecatini Terme, 10 minut spacerem od parku Parco delle Terme. Pokoje są ogrzewane i zapewniają podłogi wyłożone kafelkami. Do Waszej dyspozycji jest balkon, telewizor oraz minibar. W prywatnej łazience zapewniono suszarkę do włosów i bezpłatny zestaw kosmetyków. Codziennie rano na miejscu serwowane jest śniadanie kontynentalne (wliczone w cenę). Za 7 noclegów ze wszystkimi opłatami zapłacicie 811 PLN / 2 osoby. Z Montecatini Terme możecie wybrać się do Florencji (49 km), do Pizy (48 km) lub nad wybrzeże Morza Śródziemnego (55 km).

Wypożyczonym samochodem dojedziecie do miejsca zakwaterowania i zobaczycie okolicę. Pamiętajcie również o wykupieniu jego ubezpieczenia dzięki Icarhireinsurance.com.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »