Turcja w sezonie: zbiór lotów do Antalyi i Stambułu z polskich miast od 499 PLN (z dużym bagażem)
Do Stambułu lub Antalyi polecieć możesz z Katowic, Poznania, Wrocławia lub Warszawy na przełomie sierpnia i września.
Wszystkie poniższe propozycje to bezpośrednie loty realizowane na pokładzie samolotów czarterowych linii lotniczych. Wyjątkiem jest Stambuł, dokąd polecisz na pokładzie rejsowego samolotu PLL LOT. W cenie biletu zabrać ze sobą możesz bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz podręczny.
Termin podróży: sierpień – wrzesień
Linia lotnicza: Corendon Airlines / Tailwind Airlines / Enter Air / PLL LOT
Bagaż: rejestrowany i podręczny
Hotel od 328 PLN/pokój
Na Riwierze Tureckiej zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Delight Deluxe Boutique. Obiekt znajduje się w odległości krótkiego spaceru od plaży w Antalyi.
Dowiedz się więcej o tym hotelu
W Stambule rekomenduję noclegi w świetnym 5* hotelu Mövenpick Living Istanbul Camlivadi. Będzie to idealny wybór na luksusową wycieczkę.
Marsa Alam od 2196 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Marsa Alam od 2383 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Gdańsk)
Marsa Alam od 1635 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?