Fly4free.pl

Ultra all inclusive w Turcji: tydzień w 5* hotelu od 1800 PLN (wyloty last minute z 6 polskich miast)

Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: wakacje.pl
od
1800 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
16.10.2021 - 23.10.2021

Szukacie miejsca na kolejny słoneczny wypoczynek? Jeżeli lubicie morską bryzę i wysokie temperatury – proponuję postawić na Riwierę Turecką. Doskonałej całości dopełni zakwaterowanie w świetnym 5* hotelu z iście królewskim traktowaniem, czyli wyżywieniem w formule ultra all inclusive.

Lubicie spontaniczne wyjazdy? Świetnie się składa, bowiem wycieczka do Turcji zaplanowana została w przyszłym tygodniu: w terminie 16 – 23 października. Czeka was bezpośredni lot na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air z wliczonym bagażem rejestrowanym, a jako miasta wylotu do wyboru macie Gdańsk, Katowice, Poznań, Rzeszów, Warszawę oraz Wrocław.

W Turcji będziecie zakwaterowani w luksusowym 5* hotelu Otium Family Stone Palace. Dobra lokalizacja tuż nad brzegiem morza, bliskość kurortu Side, bogata infrastruktura wypoczynkowa oraz oczywiście wyżywienie w formule ultra all inclusive to główne atuty obiektu.

Termin podróży: 16 – 23 października
Wylot z: Warszawy, Katowic, Poznania, Gdańska, Rzeszowa lub Wrocławia
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: ultra all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Chcielibyście nieco pozwiedzać okolicę? Proponuję wam wybrać się do miejscowego Side, by zobaczyć malowniczo położoną Świątynię Apolla i Ateny. Roztaczające się stamtąd widoki na Morze Śródziemne sprzyjają romantycznym spacerom, szczególnie wieczorem, gdy ruiny są wspaniale iluminowane.

Wypocznijcie na słynnej plaży Lara, zahaczając po drodze o wodospady Duden. Lubicie historię i zwiedzanie? Odwiedźcie zatem ruiny starożytnego Perge, gdzie zachowała się piękna hellenistyczna brama. Jeżeli zatęsknicie za atrakcjami dużego miasta, wybierzcie się do pobliskiej Antalyi. To miejsce, gdzie warto zakupić pamiątki na jednym z tradycyjnych bazarów oraz zobaczyć starożytną Bramę Hadriana.

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 2025-05-02T02:57:00.598Z przez Wakacje.pl
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »