17.09.2014

TOP10: Niezwykłe baseny świata

Czasami każdy podróżnik ma ochotę po prostu odpocząć. Obok licznych spa czy klubów najczęstszą atrakcją są baseny, które przyciągają turystów nie tylko ze względu na lokalizację, ale także swoją oryginalność. Nie zapomnijcie strojów kąpielowych!
Masz urlop i co dalej? My mamy odpowiedź! E-book od Fly4free.pl już na Allegro - tylko do 31 sierpnia za 29,99 PLN!
Lubisz nasze okazje?
Dodaj Fly4free.pl jako preferowane źródło w Google, a nasze artykuły będą częściej pojawiać się w Twoich wynikach wyszukiwania. Możesz to w każdej chwili zmienić.
Dodaj jako źródło w Google
Sprawdź inne superokazje 🔥
Stolica Katalonii poleca się na wycieczkę ❗️🇪🇸 Loty do Barcelony i 3 noclegi za 667 PLN 🔥
Barcelona z Gdańksa 667 PLN

Stolica Katalonii poleca się na wycieczkę ❗️🇪🇸 Loty do Barcelony i 3 noclegi za 667 PLN 🔥

Gondole, zaułki i włoski klimat 💙 Wenecja (z weekendem) za 532 PLN 😍✨ Loty i hotel w samym centrum 🤯
Wenecja z Wrocławia 532 PLN

Gondole, zaułki i włoski klimat 💙 Wenecja (z weekendem) za 532 PLN 😍✨ Loty i hotel w samym centrum 🤯

Zrelaksuj się nad Morzem Śródziemnym za 1919 PLN 🌊 Tygodniowy urlop w 4⭐️ hotelu z all inclusive w Turcji 🇹🇷🍹
Turcja z Warszawy 1919 PLN

Zrelaksuj się nad Morzem Śródziemnym za 1919 PLN 🌊 Tygodniowy urlop w 4⭐️ hotelu z all inclusive w Turcji 🇹🇷🍹

Tajlandia w sezonie za 3510 PLN 🛺 Bangkok, Ko Samui i Phuket w jednej podróży z Warszawy 🌺
Kraina Uśmiechu z Warszawy 3510 PLN

Tajlandia w sezonie za 3510 PLN 🛺 Bangkok, Ko Samui i Phuket w jednej podróży z Warszawy 🌺

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Ten basen na barce jest w Wiedniu, ni Berlinie. LOL
lola, 17 września 2014, 21:55 | odpowiedz
w Krakowie też jest taki:)
stima, 17 września 2014, 22:54 | odpowiedz
stimaw Krakowie też jest taki:)
mam na myśli ten na barce:-)
stima, 17 września 2014, 22:56 | odpowiedz
w egipcie na nilu to baseny na statkach suną gęsiego ;-)
como, 18 września 2014, 8:02 | odpowiedz
lolaTen basen na barce jest w Wiedniu, ni Berlinie. LOL
W Berlinie też jest ;-) Po prostu do opisu berlińskiego basenu na Szprewie pomyłkowo dodano zdjęcie wiedeńskiego basenu na Kanale Dunajskim ;-)
Grzegorz40, 18 września 2014, 8:38 | odpowiedz
to jest wiedenski Badeschiff....
f, 18 września 2014, 10:45 | odpowiedz
fto jest wiedenski Badeschiff….
http://www.arena-berlin.de/portfolio/badeschiff/
Adaś, 18 września 2014, 13:32 | odpowiedz
Ten Hotel Villa Mahal to badziewie, brak rezerwacji przez booking, brak rezerwacji on-line, zapytanie muszisz słąc jak o kwatery w Ustce! Byłem, nie polecam :(
kanu, 18 września 2014, 13:52 | odpowiedz
Najcudowniejszy basen wtopiony w ocean to basen w hotelu Mercure Rio Vermelho w miescie Salvador (BR)! Do odwiedzenia najlepiej naszym latem. Super kameralnie.
Edytinha, 18 września 2014, 21:53 | odpowiedz