Beztroskie all inclusive na Kanarach: 7 dni we wrześniu w 4* hotelu na Teneryfie za 2198 PLN (wylot z Warszawy)
Przegapiliście tegoroczne wakacje, siedząc w domu? Jeszcze nic straconego! Zarezerwujcie dla siebie wrześniowe wczasy „pełną gębą” na Wyspach Kanaryjskich. Na Teneryfie czeka was dużo słońca, przyjemna woda w oceanie oraz… 4* hotel z wyżywieniem w formule all inclusive.
Wycieczka do Hiszpanii zaplanowana została jeszcze w tym miesiącu, w terminie 20 – 27 września. Czeka was bezpośredni lot z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air. W cenę wliczono zarówno bagaż podręczny, jak i rejestrowany – zatem spakowanie się na wczasy nie powinno przysporzyć wam problemów!
Na Teneryfie zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Catalonia Punta del Rey. Będzie to idealne miejsce na spokojny wypoczynek w zacisznym miejscu: obiekt zlokalizowany jest pośród zielonego ogrodu z widokiem na ocean, a na miejscu czeka dobrze oceniana strefa spa z sauną oraz bogatą ofertą masaży, a także wyżywienie w formule all inclusive.
Termin podróży: 20 – 27 września
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2
Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?
To będą beztroskie wczasy! Teneryfa we wrześniu powita was wysokimi temperaturami (dochodzącymi do 28 stopni Celsjusza), wieloma promieniami słońca oraz idealnymi warunkami do wypoczynku nad oceanem – sezon turystyczny trwa tam zdecydowanie dłużej.
4* hotel Catalonia Punta del Rey znajduje się niedaleko plaży w miejscowości Candelaria i przygotował dla gości bogatą ofertę wyżywienia z all inclusive w 2 restauracjach oraz 2 barach (w tym jednym przy basenie). Czekają na was codzienne śniadania, obiady, kolacje, przekąski w ciągu dnia, a także ciasta, lody, kawa, herbata, napoje bezalkoholowe oraz lokalne alkohole.
Teneryfa oferuje mnóstwo atrakcji aktywnym turystom. Znajdziecie tam najwyższy szczyt Hiszpanii – wulkan Teide (mierzący ponad 3500 m n.p.m.) wraz z otaczającym go Parque Nacional de Las Cañadas del Teide, na który będziecie mogli wjechać kolejką za 27 EUR (ok. 123 PLN). Nastawiacie się na plażowanie? Zatem ruszajcie w stronę zatok Playa Benijo, Las Teresitas, Playa Jardín oraz Playa de San Blas. Marzy wam się niezapomniane zdjęcie z podróży? Zrobicie je w okolicy Acantilados de los Gigantes – majestatycznych (wysokich nawet na 600 metrów!) skał opadających wprost do oceanu.
Kemer od 1964 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Marsa Alam od 2000 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Zakynthos od 2515 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?