Fly4free.pl

Tanio na południe Europy! Cypr, Grecja, Malta, Sardynia i Sycylia z 6 polskich miast od 78 PLN!

78 PLN
Foto: leoks / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Czy 78 PLN to sporo? To zależy. Na wyjście na miasto – za mało. Aby jednak wybrać się jesienią w podróż na południe Europy – wystarczająco! W tak atrakcyjnej kwocie polecicie na jedną z kilkunastu wysp basenu Morza Śródziemnego. Którą wybierzecie, zależy tylko i wyłącznie od was!

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

Po jesienny zastrzyk witaminy D3 udacie się w okresie pomiędzy październikiem a listopadem. Na południe Europy dostępne są loty z Gdańska, z katowickiego lotniska w Pyrzowicach, z krakowskiego lotniska w Balicach, z Poznania, z warszawskiego lotniska w Modlinie oraz z Wrocławia .

W kwocie od 78 PLN do 118 PLN w obie strony (!) polecicie na Cypr (Pafos), Korfu, Maltę, Sardynię (Alghero i Cagliari) oraz Sycylię (Katanii, Trapani i Palermo). Do wszystkich tych miejsc podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Termin podróży: październik – listopad
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotelod 131 PLN/2 osoby/noc

Na Malcie polecam wam noclegi w 3* hotelu Carlton, który znajduje się w nadmorskiej miejscowości Sliema. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi. Każdy z pokoi wyposażony został w klimatyzację, telewizor LCD oraz łazienkę z wanną lub prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Macie w planach podróż na Sardynię? W takim razie rozważcie ofertę pobytu w 4* hotelu Soleado. Znajduje się on w sąsiedztwie piaszczystej plaży w miejscowości Alghero. Wszystkie hotelowe pokoje wyposażone zostały w liczne udogodnienia, na które składają się: klimatyzacja, minbar, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W każdym mieści się łazienka z wanną i prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Foto: CoolR / Shutterstock
Foto: FredP / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Wjazd na Maltę odbywa się bez ograniczeń tylko dla osób zaszczepionych. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu.

  • Na moment pisania artykułu wybierając się do Grecji, jesteście zwolnieni z kwarantanny pod warunkiem: przedstawienia dowodu szczepienia (minimum 14 dni po drugiej dawce), okazania negatywnego wyniku PCR lub dowodu wyzdrowienia z Covid-19 (między 2-9 miesięcy temu). Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Grecji przeczytacie tutaj.

  • Od 17 czerwca można wjechać na Cypr bez testów na COVID-19!

  • Dobra wiadomość: osoby, które przyjęły pełny cykl szczepień oraz ozdrowieńcy mogą wjechać do Włoch bez ograniczeń. Pozostali zobowiązani są wykonać przed podróżą test.

  • Sprawdźcie dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Co w przypadku, gdy lot nie dojdzie do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa? W Ryanair macie możliwość darmowej zmiany terminu podróży, trasy (na dowolną z siatki przewoźnika) lub po prostu możecie ubiegać się o zwrot pieniędzy. Więcej na ten temat dowiecie się, klikając tutaj.

Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »