więcej okazji z Fly4free.pl

Tanio do Chin! Pekin z Warszawy za 1345 PLN (również w wakacje)

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Zhao jian kang, Shutterstock.com
Bardzo dobre ceny za loty z Polski do Państwa Środka. Podróż w dwie strony z Warszawy do Pekinu za 1345 PLN. Dużo terminów, sprawdź kalendarze poniżej.

O tym, że Chiny to potężny kraj nie musimy Wam mówić, ale warto wspomnieć o niesamowitych atrakcjach jakie Was czekają na miejscu. Do głównych należą m.in. dobrze znany każdemu Wielki Mur Chiński, który znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO, Zakazane Miasto z niezliczoną ilością pięknej architektury jak również Pałac Letni czy Świątynia Nieba. Nie zabraknie też dużej ilości nowoczesnej architektury w postaci drapaczy chmur oraz sporej ilości parków. Nie zapominajmy również o znakomitej azjatyckiej kuchni. 

Podróżujecie na pokładzie linii Ukraine International Airlines w obie strony z krótkimi przesiadkami w Kijowie. W cenę biletu wliczony jest bagaż podręczny o maksymalnej wadze do 7 kg (55 cm x 40 cm x 20 cm) oraz rejestrowany (nadawany do luku bagażowego) do 23 kg. Bilety na przelot zarezerwujecie na kayak.fly4free.pl >>

Sprawdź dostępne terminy w kalendarzu >>

Przykładowa rezerwacja:

WAW - BJS

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Ciekawe czy Ukraińcy mają zgode na przelot nad Rosją wątpię więc trasa lotu jest inna.
Adames, 19 maja 2016, 14:59 | odpowiedz
Czas przelotu również to sugeruje.
Akiro, 19 maja 2016, 15:02 | odpowiedz
Czas jest liczony z przesiadka, a pozwolenie raczej mają ;)
Anthony, 19 maja 2016, 17:21 | odpowiedz
zapewne leci po ortodromie.
AnTek1, 19 maja 2016, 17:30 | odpowiedz
Pozwolenia nie mają. Lecą nad Kazachstanem i płn Chinami. Można zobaczyć na fr24
Pasjonat, 19 maja 2016, 17:34 | odpowiedz
+220 zł wiza = 1565 zł. Szkoda tylko że banderowskimi liniami. Ja tam wolę ich bojkotować i nie wspierać produktów i usług z tego kraju.
Garstka, 20 maja 2016, 8:32 | odpowiedz
Dlaczego z Polski nie można się nigdzie dostać bez przesiadki?!Do Chin,przesiadka w Ukrainie.Do Indii jak leciałem w 2014,przesiadka w Ukrainie.Dużo by jeszcze tak wybierać.Co jest do cholery z tym GRAJDOŁEM !?!!? Fuck!
Polskie gówno, 20 maja 2016, 12:23 | odpowiedz
LOT lata bezpośrodnio do Pekinu i Tokio
Polskie gówno Dlaczego z Polski nie można się nigdzie dostać bez przesiadki?!Do Chin,przesiadka w Ukrainie.Do Indii jak leciałem w 2014,przesiadka w Ukrainie.Dużo by jeszcze tak wybierać.Co jest do cholery z tym GRAJDOŁEM !?!!?Fuck!
Raptor999, 20 maja 2016, 22:08 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »