więcej okazji z Fly4free.pl

Tanie loty na Syberię. Jezioro Bajkał (Irkuck) z Berlina od 1581 PLN

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Sergey Gabdurakhmanov, Flickr.com, CC
Ciekawa opcja podróży nad najgłębsze jezioro świata, znajdujące się w Rosji Bajkał. Bilety na trasie Berlin - Irkuck - Berlin od 1581 PLN w dwie strony.

Irkuck jest miastem położonym na Syberii, w pobliżu Bajkału. Jezioro to nazywane jest „Syberyjskim morzem” i „Błękitnym okiem Syberii”. Jest ono najstarszym i najgłębszym jeziorem na kuli ziemskiej, a ponadto – pod względem powierzchni – drugim jeziorem w Azji i siódmym na świecie. Okolice jeziora obfitują w piękne, dziewicze krajobrazy. W mroźną zimę zbiornik jest spektakularnie zamarznięty. Będąc na miejscu warto wybrać się do Mongolii: między Irkuckiem a Ulan Bator jeździ pociąg (numer 263 lub 362).

maps

Przeloty na trasie Berlin – Irkuck – Berlin linią Aeroflot z przesiadkami w Moskwie z bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku bagażowego). Rezerwacji możemy dokonać na przykład w serwisie Momondo.it

Noclegi znajdziecie w multiwyszukiwarce obiektów Hotel4free.pl lub na Airbnb – serwisie, w którym możemy wynająć mieszkania czy apartamenty.

Płatności w walucie obcej takiej jak euro, dolar amerykański, funt brytyjski radzimy dokonywać za pomocą kart walutowych Fly4free dostępnych nieodpłatnie na stronie kantor.fly4free.pl . Dzięki temu unikniecie kosztów przewalutowań i dodatkowych opłat.

W przystępnych cenach do stolicy Niemiec z Polski dostaniemy się dzięki przewoźnikom Simple Express oraz PolskiBus.

Przykładowe terminy (jest ich więcej!):

Wyloty:
3, 10, 17, 24, 31 maja,

Powroty:
8, 15, 22 maja,
5, 12 czerwca.

Przykładowa rezerwacja:
SxfIkt

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Z Kaliningradu można za 1300 zł do Irkucka. http://www.earthplanet.24.com
lala, 16 grudnia 2015, 13:58 | odpowiedz
czy wiecie jaki byłby koszt transportu roweru w 2 strony ?
michał, 17 grudnia 2015, 14:26 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »