Fly4free.pl

Tanie loty na Kubę z dużym bagażem z 2 miast od 2451 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
od 2451 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Delpixel / Shutterstock
Karaiby to archipelag słynący z rajskich plaż z białym piaskiem, który na swój urlop wybierają turyści z całego świata. Do tego słoneczna pogoda przez cały rok i niezwykle malownicze widoki sprawiają, że to idealne miejsce na wypoczynek. Zaplanuj swój pobyt na jednej z tych wysp i wybierz się na Kubę, korzystając z atrakcyjnych cen biletów.

Na Karaiby udasz się w maju, czerwcu i lipcu z lotnisk w Krakowie lub w Warszawie. Do Hawany polecisz linią Turkish Airlines przesiadką w Stambule i postojem technicznym w Caracas (bez wysiadania z samolotu) lub linią Condor z przesiadką we Frankfurcie. W cenę biletu wliczony został bagaż podręczny i rejestrowany.

Termin podróży: maj, czerwiec, lipiec
Linia lotnicza: Turkish Airlines/Condor
Bagaż: podręczny 55 x 40 x 23 cm + rejestrowany do 20 kg (Turkish Airlines) / podręczny 55 x 40 x 20 cm + przedmiot osobisty 40 x 30 x 10 + rejestrowany do 20 kg (Condor)

Hotel od 191 PLN/pokój/noc

Na Kubie zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym 5* hotelu Grand Memories. Zlokalizowany w kurorcie Varadero, niedaleko plaży obiekt, oferuje swoim gościom między innymi dostęp do baru i restauracji. W cenę noclegu wliczone zostały śniadania, obiady oraz kolacje.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Jeśli wolisz zostać w stolicy, wybierz 5* hotel Meliá Habana. W obiekcie znajdziesz między innymi siłownię, restaurację, bar oraz kawiarnię. W cenę noclegu wliczone zostały śniadania

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje: Kuba
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty2455 PLN
  • Liczba ofert274
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu6 g. wcześniej
  • Walutapeso kubańskie (CUC)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo na Kubie
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »