Fly4free.pl

PLL LOT: Tanie loty do Tokio z 6 miast. Bilety od 1842 PLN!

1842 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Patrick Foto / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się w podróż do dalekiej Azji. Bilety z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Warszawy i Wrocławia dostępne są w dawno niespotykanej cenie. Do Kraju Kwitnącej Wiśni polecicie w marcu na pokładach naszego narodowego przewoźnika.

Wybierając się do Tokio z portów regionalnych, musicie mieć na uwadze, że czekać was będzie zmiana samolotu na stołecznym lotnisku. W zależności od wybranego miejsca startu, czasy przesiadek wahają się od 0:45h do 5:15h. W razie jakichkolwiek komplikacji wynikających z opóźnieniem lotu przez przewoźnika, wasz bilet zostanie przebukowany na kolejny dostępny lot.

Podróż międzykontynentalną odbędziecie na pokładach samolotów Boeing 787 Dreamliner. Do Japonii możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny, bagaż rejestrowany oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka). Catering w postaci dwóch posiłków, przekąsek oraz napojów serwowany będzie na trasie z Warszawy do Tokio i z powrotem.

Termin podróży: marzec 2020
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Kalendarz najtańszych lotów z Warszawy do Tokio

Hotel238 PLN/pokój/noc

W Tokio proponuję wam zakwaterowanie w 3* hotelu Best Western Tokyo Nishikasai.

noclegi tokio

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Jak podróżować po Japonii?

Metro, to główny środek transportu w stolicy Japonii. Dlatego zachęcam was do zaopatrzenia się w 3-dniowy bilet, dzięki któremu będziecie mogli jeździć do woli podziemnym pociągiem. Jego koszt to tylko tylko 1500 JPY (ok. 53 PLN)!

Zaś na podróżach międzymiastowych króluje Shinkansen! Ogólnojapońska sieć linii kolejowych, stworzona specjalnie dla superszybkich pociągów, osiągających prędkość maksymalną do 405 km/h! Aby cieszyć się do woli z przywileju szybkiego przemieszczania się po kraju, a przy okazji nie narażać na to swojego budżetu, polecam wam wykupienie JR Pass-a. Za najtańszą opcję będziecie musieli zapłacić 29650 JPY (ok. 1056 PLN). W takiej cenie otrzymacie 7-dniowy bilet upoważniający do nielimitowanych przejazdów „Bullet trainem”.

tokio ulica
Foto: on_france / Shutterstock.com
tokio zamek
Foto: Phattana Stock / Shutterstock
świątynia tokio
Foto: SARIN KUNTHONG / Shutterstock.com
Przydatne informacje
  • Gotowe plany zwiedzania Kraju Kwitnącej Wiśni znajdziecie pod tym linkiem.

  • Sporo przydatnych informacji znajdziecie także w relacjach z podróż. Te z Japonii znajdziecie tutaj.

  • Walutą obowiązującą w Japonii jest Jen (JPY). Zabierzcie wielowalutową kartę Revolut, by nie tracić pieniędzy na niekorzystnych przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »