Na Florydę! Tanie loty do Miami z polskich miast od 1498 PLN
Szukaliście biletów na słoneczną Florydę? Znaleźliśmy je dla was! Tym razem nie będzie wymówek: świetne ceny lotów dostępne są nie tylko z Warszawy, ale także z regionów: z Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Wrocławia i Zielonej Góry.
W podróż do USA wybierzecie się jesienią – na przykład w terminie 16 – 25 listopada. Wybierając Warszawę jako miejsce wylotu czeka was bezpośredni rejs do Stanów Zjednoczonych, w przypadku podróży z regionów czas przesiadki w stolicy może się różnić. Niezależnie od tego, czy wybierzecie krótszy, czy dłuższy przystanek w stolicy – przesiadka gwarantowana jest przez przewoźnika.
Termin podróży: listopad
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Podróżod 1498 PLN
Zielona Góra – Miami – Zielona Góra >>
Warszawa – Miami – Warszawa >>
Bydgoszcz – Miami – Bydgoszcz >>
Katowice – Miami – Katowice >>
Hotel465 PLN/noc
Skorzystajcie z trwającej obniżki i zarezerwujcie dla siebie noclegi w świetnym 4* hotelu znanej sieci Pullman.
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluJak zaplanować wypoczynek na Florydzie?
Miami to przede wszystki piękne plaże, wraz ze swoją najsłynniejszą najsłynniejszą Miami Beach. Zdecydowanie rekomenduję wybrać się tam na całodniowy relaks.
Lubicie aktywny wypoczynek? Na Florydzie nie będziecie narzekać na nudę: odwiedźcie park narodowy Everglades, gdzie będziecie mogli zobaczyć aligatory. Żądni ekstremalnych wrażeń? W okolicach Orlando znajdziecie wiele parków rozrywki (Epcot, Universal Resort i SeaWorld).
Prócz leniuchowania w okolicach Miami, polecam wam także udać się nieco na północ, do Hollywood. Znajdziecie tam ciszę, spokój oraz niemniej piękne plaże.
Chcielibyście przywieźć ze sobą markowe ubrania? Wybierzcie się na zakupy do centrum handlowego Dolphin Mall, w poszukiwaniu sklepów z cenami, które będą bardzo przyjazne dla waszego portfela.
Kusadasi od 2952 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Costa Brava od 1905 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Costa Brava od 2656 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Poznań)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖












Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?