Wielki Kanion

Kalifornia i nie tylko. Loty do Los Angeles z Wiednia za 1076 PLN, wypożyczenie SUV-a na 13 dni + 827 PLN

1076 PLN Kalifornia z Wiednia

(Aktualizacja) Wybierzcie się w podróż na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Będziecie mieli okazję przejechać się słynna drogę 66 oraz wybrać się do wspaniałych parków narodowych: Zione, Bryce, Dolina Śmierci czy Wielki Kanion. Nie zastanawiajcie się dłużej i zarezerwujcie tani przelot do Los Angeles ze stolicy Austrii.

Atrakcyjna cena spowodowana jest tym, że zakupu musicie dokonać poprzez norweską wersji strony Skyscanner. By ominąć koszty przewalutowania, zalecam wam dokonać płatności kartą Revolut. Jeżeli i wolicie zapłacić w złotówkach, to za te same bilety będziecie musieli wyłożyć 1223 PLN.

Podsumowanie oferty

1904 PLN / osoba (3808 PLN / 2 osoby)
Loty z Wiednia do Los Angeles (16 - 29 maja) za 2152 PLN / 2 osoby (1076 PLN / osoba)
Wynajęcie auta za 1656 PLN / 2 osoby (828 PLN / osoba)

Idealna opcją transportu do Austrii z południa kraju to podróż samochodem. Ze stolicy Polski do Wiednia możecie polecieć samolotem linii Wizz Air za 83 PLN w dwie strony. Loty z Warszawy oferują też Austrian Airlines oraz PLL LOT . Natomiast z Gdańska do Wiednia lata Wizz Air, a z Krakowa Ryanair i Austrian Airlines.

Bagaż

W najniższej cenie podróżujecie tylko z dwiema sztukami bagażu podręcznego o wymiarach 40 x 30 x 15 cm oraz 56 x 45 x 25 cm.

UWAGA! Pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki (lub terytoriów zależnych, takich jak Portoryko, Guam czy Saipan) jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.

Zachęcam Was do wypożyczenia samochodu z segmentu SUV już po przylocie do Los Angeles. Przemieszczanie się takim autem po Kalifornii, Nevadzie czy Arizonie, to wygoda oraz sama przyjemność.

Los Angeles słynie z tego, że mieszka tam wiele gwiazd. Większość ich posiadłości zlokalizowana jest w Beverly Hills. Miejscem „pielgrzymek” turystów jest Hollywood Boulevard, ze słynną Hollywood Walk of Fame. Napis Hollywood z wysokimi palmami sfotografujecie stojąc na South Windsor Boulevard. Miasto z góry możecie podziwiać z darmowego tarasu widokowego, zlokalizowanego na 27 piętrze w ratuszu miejskim, z Griffith Observatory oraz wybierając się na górski spacer za napis. Fanom lotnictwa polecam wybrać się do restauracji In-N-Out, gdzie tuż nad głowami lądują m.in. takie samoloty jak: Boeing 747, 777, 787 czy dwupoziomowy Airbus A380. Natomiast wszystkich fanom kina polecam wybrać się na wycieczkę po studiu Warner Bros.

los angeles panorama miasta
Foto: Gabriele Maltinti / Shutterstock.com

Po zastrzyk adrenaliny lub na podziwianie panoramy miasta udajcie się na Stratosphere (goście hotelowi za wjazd płacą tylko 5 USD). Jest to druga po CN Tower w Toronto, najwyższa wieża na zachodniej półkuli. Poza tarasem widokowym, na samej górze znajduje się kilka karuzeli oraz rollercoaster! Gdy zapadnie zmierzch, wybierzcie się na spacer po głównej ulicy – Strip. Świecące zewsząd neony, pokaz tańczących fontann przy hotelu Bellagio, czy mała Wenecja przy hotelu Venetian, na długo zapadną w Waszej pamięci. Aha, nie zapomnijcie wybrać się do jednego z kasyn, może szczęście Wam dopisze.

las vegas symbol
Foto: canadastock / Shutterstock

Las Vegas w dzień nie wygląda zbyt okazale, dlatego podczas wczesnych godzin proponuję Wam wyjazd nad Zaporę Hoovera. Wracając do miasta zatrzymajcie się na zdjęcia przy znaku witającym podróżnych. Jeżeli planujecie zakup pamiątek, rozważcie ofertę sklepu Bonanza Gift Shop.

zapora hoowera
Foto: Andrey Bayda / Shutterstock

Chcecie podziwiać Wielki Kanion? Wybierzcie się w drogę z Las Vegas w kierunku Flagstaff, a przy okazji po drodze będziecie mieć możliwość przejechania się historyczną Road 66. We Flagstaff z łatwością znajdziecie tani nocleg, a dzięki bliskości południowej strony Kanionu, będziecie mieć możliwość dłuższej obserwacji pięknej przyrody z punktów widokowych.

wielki kanion
Foto: Ingus Kruklitis / Shutterstock
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 8.01.2026 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
Urlop w sercu Nowego Jorku 🗽🏙️ Bezpośrednie loty z Warszawy i 4* hotel przy Times Square za 3289 PLN 🇺🇸
Stany Zjednoczone z Warszawy 3289 PLN

Tanio i wygodnie do miasta, które nigdy nie śpi

Wielka wyprzedaż w PLL LOT🚨 Europa od 249 PLN, Azja od 1342 PLN oraz Stany i Kanada od 1798 PLN
Wielka Wyprzedaż w PLL LOT od 156 PLN

Wszystkie kierunki w promocji. Terminy nawet na majówkę i wakacje

Majówka w USA 🇺🇸 Loty do Chicago + wynajem auta od 2607 PLN 😍
Fly&drive w USA z Warszawy 2607 PLN

Przygoda nad jeziorem Michigan

City break w Nowym Jorku za 2418 PLN 🗽😍 Loty i noclegi w hotelu sieci Hilton na Manhattanie
Nowy Jork z Pragi 2418 PLN

Luksusowy klimat Nowego Jorku w przystępnej cenie

Kalifornia na wyciągnięcie ręki! 🇺🇸 Bilety do Los Angeles od 2359 PLN ✈️ Wiele terminów z 3 miast
Los Angeles z 3 miast 2359 PLN

Sprawdź terminy na ferie, święta, wakacje i majówkę

Fly&drive po USA od 2770 PLN 🇺🇸 Loty do Las Vegas i wynajem auta na 14 dni 🔥😍
Las Vegas z Berlina 2770 PLN

Majówka w Stanach Zjednoczonych

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Avatar użytkownika
Fajna opcja. Mozecie prosze podpowiedziec ile kosztuje dokupienie bagazu rejestrowanego w tej najnizszej taryfie? Z gory dziekuje.
kostka1982, 24 grudnia 2018, 19:15 | odpowiedz