Fly4free.pl

PLL LOT: tanie loty do Libanu z polskich miast od 507 PLN

507 PLN
Zachód słońca
Foto: Giscard Matar / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Jeszcze tylko dzisiaj macie okazję złapać promocyjne bilety do Bejrutu. Tym razem nie będzie wymówek – możecie polecieć tam z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Katowic, Wrocławia, Poznania, Rzeszowa, Lublina lub Szczecina.

W trwającej wciąż dużej promocji PLL LOT w dalszym ciągu można znaleźć prawdziwe perełki. Jedną z nich są bilety do Libanu. Najtańsze podróże zarezerwujecie ze stołecznego lotniska, a za niewiele więcej będziecie mogli wybrać się w podróż również z portów regionalnych.

Do wyboru krótszy (15 – 19 maja) lub dłuższy termin (15 – 23 maja).

do wyboru krótszy lub dłuższy termin

Termin podróży: maj
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny

Hotel161 PLN/noc

W Bejrucie zatrzymajcie się w 3* hotelu Bliss 3000 Furnished Studios. Czekają tam na was w pełni wyposażone apartamenty typu studio: z prywatną łazienką, klimatyzacją oraz aneksem kuchennym.

Hotel w Libanie

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Kalendarz najtańszych lotów z Warszawy do Bejrutu

Co zobaczyć w Libanie?

Liban to wielobarwny, niesamowicie zróżnicowany kraj – być może najciekawszy na Bliskim Wschodzie. Jego różnorodność przejawia się niemal we wszystkich aspektach życia: w kulturze, tradycji, kuchni i architekturze.

Przespacerujcie się niespiesznie głównym deptakiem Bejrutu – ulicą Hamra. Znajdziecie tam wiele sklepików, kawiarni i restauracji. Warto wybrać się także na nadmorską promenadę, skąd będziecie mogli zobaczyć dwie charakterystyczne, wystające z morza Skały Gołębie.

Chcecie zapuścić się nieco dalej? Pojedźcie do Babylos, które pamięta jeszcze fenickie czasy, zobaczcie pełne stalaktytów jaskinie Jeita Grotto czy też do rezerwatu cedrów w Baszarri.

Kościół w Libanie
Foto: Khaled Bakkora / Shutterstock
Herbata nad morzem
Foto: Beyond the Road Prod / Shutterstock
Drzewa w górach
Foto: Anna Om / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Informacją na temat tanich biletów podzielił się z nami na forum czytelnik Juve. Dziękujemy.

  • Choć wyjazd dopiero za 4 miesiące, przed udaniem się w podróż zapoznajcie się z aktualną sytuacją w Libanie.

  • Na pokład możecie zabrać bagaż podręczny – 55 x 40 x 23 cm (do 8 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa – 40 x 35 x 12 cm.

  • Po przylocie otrzymacie bezpłatną wizę upoważniającą do 30-dniowego pobytu na terenie Libanu.

  • Zaoszczędźcie na przewalutowaniach i płaćcie w Libanie wielowalutową kartą Revolut.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Korzystam z F4F, ale mam sugestię, żeby nie polować tylko na cenę i podawanie lotów, ale zwracać uwagę na skrajne niebezpieczeństwo niektórych wypraw ? https://www.gov.pl/web/dyplomacja/liban Mariusz
MarioMilo, 21 stycznia 2020, 10:51 | odpowiedz
W artykule celowo zaproponowałem loty dopiero na maj, informując o konieczności monitorowania sytuacji na miejscu przed wyjazdem. Bezpieczeństwo i zdrowy rozsądek oczywiście są najważniejszym elementem wszystkich podróży.
Rafał Waśko, 21 stycznia 2020, 11:03 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »