Fly4free.pl

PLL LOT: tanie loty do Bejrutu z polskich miast od 462 PLN

426 PLN
Loty do Libanu
Foto: diplomedia / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

W ramach dzisiejszej „Szalonej Środy” mamy dla was łakomy kąsek: niedrogie bilety w (dotychczas) drogim kierunku – do Libanu. Tym razem nie będzie miejsca na szukanie wymówek – w zbliżonej cenie możecie polecieć z wielu polskich miast, takich jak Warszawa, Kraków, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Poznań, Rzeszów, Bydgoszcz, Lublin czy Szczecin.

Tylko dzisiaj do północy możecie rezerwować dla siebie bilety do Bejrutu w promocyjnych cenach. Wyprzedaż obejmuje terminy od 11 września do 24 października. Najtaniej polecicie ze stołecznego lotniska, dokładając około 100 PLN, będziecie mogli wybrać się tam również z regionów (w tym wypadku czeka was gwarantowana przez PLL LOT przesiadka w Warszawie).

Termin podróży: wrzesień – październik
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny

Hotel208 PLN/noc

Na miejscu wybrałem dla was noclegi w 4* The Mayflower Hotel. Będzie on dobrą bazą wypadową do odkrywania uroków miasta – również pieszo.

Hotel w Libanie

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Kalendarz najtańszych lotów z Warszawy do Bejrutu

Co zobaczyć w Libanie?

Liban – kolorowy, niesamowicie zróżnicowany kraj o bogatej historii. Być może to jeden z najciekawszych zakątków w regionie, a różnorodność przejawia się tam w niemal każdym aspekcie życia: w kuchni, architekturze, kulturze, religii i tradycji.

Nieważne, czy wybierzecie Bejrut na swoją bazę wypadową, czy też zatrzymacie się na prowincji – poświęćcie trochę czasu na eksplorację libańskiej stolicy. Porównajcie, jak różnią się od siebie arabska i chrześcijańska część miasta, pospacerujcie głównym deptakiem miasta (ulicą Hamra), odwiedźcie nadmorską promenadę, by zobaczyć wspaniałe Skały Gołębie. Bejrut będzie też dobrym miejscem na zakup pamiątek oraz wizytę w jednym z tradycyjnych sklepików, restauracji lub kawiarni.

Chcecie zapuścić się nieco dalej? Pojedźcie do Byblos, które pamięta jeszcze fenickie czasy, zobaczcie pełne stalaktytów jaskinie Jeita Grotto czy też do rezerwatu cedrów w Baszarri.

Drzewa w górach
Foto: Anna Om / Shutterstock
Herbata nad morzem
Foto: Beyond the Road Prod / Shutterstock
Kościół w Libanie
Foto: Khaled Bakkora / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Po przylocie otrzymacie bezpłatną wizę upoważniającą do 30-dniowego pobytu na terenie Libanu.

  • Do wyjazdu zostało jeszcze sporo czasu, jednak przed udaniem się w podróż zapoznajcie się z aktualnymi komunikatami dotyczącymi sytuacji w Libanie.

  • Na pokład możecie zabrać bagaż podręczny – 55 x 40 x 23 cm (do 8 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa – 40 x 35 x 12 cm.

  • Zaoszczędźcie na zbędnych przewalutowaniach i płaćcie w Libanie wielowalutową kartą Revolut.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Panie Redaktorze, niestety nie da rady pojechać do Babylos, bo takie miasto nie istnieje w Libanie. Jest za to BYBLOS.
andrzej_w, 19 lutego 2020, 17:09 | odpowiedz
Wkradł się błąd, dzięki za czujność.
Rafał Waśko, 19 lutego 2020, 21:55 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »