Loty do Libanu

PLL LOT: tanie loty do Bejrutu z polskich miast od 462 PLN

426 PLN Bejrut z Polski
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.

W ramach dzisiejszej „Szalonej Środy” mamy dla was łakomy kąsek: niedrogie bilety w (dotychczas) drogim kierunku – do Libanu. Tym razem nie będzie miejsca na szukanie wymówek – w zbliżonej cenie możecie polecieć z wielu polskich miast, takich jak Warszawa, Kraków, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Poznań, Rzeszów, Bydgoszcz, Lublin czy Szczecin.

Tylko dzisiaj do północy możecie rezerwować dla siebie bilety do Bejrutu w promocyjnych cenach. Wyprzedaż obejmuje terminy od 11 września do 24 października. Najtaniej polecicie ze stołecznego lotniska, dokładając około 100 PLN, będziecie mogli wybrać się tam również z regionów (w tym wypadku czeka was gwarantowana przez PLL LOT przesiadka w Warszawie).

Termin podróży: wrzesień – październik
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny

Hotel208 PLN/noc

Na miejscu wybrałem dla was noclegi w 4* The Mayflower Hotel. Będzie on dobrą bazą wypadową do odkrywania uroków miasta – również pieszo.

Hotel w Libanie

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Kalendarz najtańszych lotów z Warszawy do Bejrutu

Co zobaczyć w Libanie?

Liban – kolorowy, niesamowicie zróżnicowany kraj o bogatej historii. Być może to jeden z najciekawszych zakątków w regionie, a różnorodność przejawia się tam w niemal każdym aspekcie życia: w kuchni, architekturze, kulturze, religii i tradycji.

Nieważne, czy wybierzecie Bejrut na swoją bazę wypadową, czy też zatrzymacie się na prowincji – poświęćcie trochę czasu na eksplorację libańskiej stolicy. Porównajcie, jak różnią się od siebie arabska i chrześcijańska część miasta, pospacerujcie głównym deptakiem miasta (ulicą Hamra), odwiedźcie nadmorską promenadę, by zobaczyć wspaniałe Skały Gołębie. Bejrut będzie też dobrym miejscem na zakup pamiątek oraz wizytę w jednym z tradycyjnych sklepików, restauracji lub kawiarni.

Chcecie zapuścić się nieco dalej? Pojedźcie do Byblos, które pamięta jeszcze fenickie czasy, zobaczcie pełne stalaktytów jaskinie Jeita Grotto czy też do rezerwatu cedrów w Baszarri.

Drzewa w górach
Foto: Anna Om / Shutterstock
Herbata nad morzem
Foto: Beyond the Road Prod / Shutterstock
Kościół w Libanie
Foto: Khaled Bakkora / Shutterstock
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 7.06.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Podróż życia 🌍 Dookoła świata 😎 Irlandia, Nowa Zelandia, Polinezja Francuska i Kalifornia za 5451 PLN 😱✈️
Dookoła świata z Gdańska 5451 PLN

Irlandia, Nowa Zelandia, Polinezja Francuska i Kalifornia w jednej podróży

Egipt kusi luksusem i wysokimi temperaturami 🌊🏖️ Tydzień w 4* hotelu z all inclusive przy plaży za 2699 PLN ☀️
Egipt z 4 miast 2699 PLN

Egipt kusi luksusem i doskonałą pogodą. Tydzień w 4*hotelu z all inclusive

Wyspa Afrodyty w doskonałym, słonecznym terminie ☀️😎 Loty i aparthotel przy plaży za 1199 PLN 🏖️
Cypr z Warszawy 1199 PLN

Wyspa afrodyty w doskonałym terminie. Loty i aparthotel

Arche Metalowiec ✨ Luksusowy ⭐⭐⭐⭐ hotel w Beskidzie Sądeckim 🏔️ Wellness i basen w cenie 🌊
Arche Metalowiec hotel w Beskidzie Sądeckim 239 PLN

Arche Metalowiec. Luksusowy hotel w Beskidzie Sądeckim

Lardos (5 dni) w Sun Beach Lindos z Krakowa
OD 1579 PLN

Lardos (5 dni) w Sun Beach Lindos z Krakowa

Reklama: okazja od naszego partnera
Ialissos (5 dni) w Filerimos Village - All Inclusive z Krakowa
OD 1819 PLN

Ialissos (5 dni) w Filerimos Village - All Inclusive z Krakowa

Reklama: okazja od naszego partnera
Lloret de Mar (5 dni) w Hotel Metropol z Krakowa
OD 1129 PLN

Lloret de Mar (5 dni) w Hotel Metropol z Krakowa

Reklama: okazja od naszego partnera
Mellieha (5 dni) w Ramla Bay Resort z Wrocławia
OD 1849 PLN

Mellieha (5 dni) w Ramla Bay Resort z Wrocławia

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Avatar użytkownika
Panie Redaktorze, niestety nie da rady pojechać do Babylos, bo takie miasto nie istnieje w Libanie. Jest za to BYBLOS.
andrzej_w, 19 lutego 2020, 17:09 | odpowiedz
Wkradł się błąd, dzięki za czujność.
Rafał Waśko, 19 lutego 2020, 21:55 | odpowiedz