Fly4free.pl

Tanie loty do Fezu z Katowic za 189 PLN

189 PLN
Oferta nieaktualna
Maroko
Foto: Lukasz Janyst/Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

W ostatnim czasie przyzwyczailiśmy was do lotów do Marrakeszu. Jednak Maroko to nie tylko południe z pustynnym i suchem klimatem. Niezwykle ciekawa północ, z głównym ośrodkiem w Fezie, ani trochę nie ustępuje pod względem liczby atrakcji.

Do Maroka udacie się na tygodniową wycieczkę w lutym przyszłego roku. Wylot zaplanowany jest na 5 dnia tego miesiąca. Po drodze czeka was krótka przesiadka w Eindhoven. Pamiętajcie, że w najniższej cenie polecicie tylko z bagażem podręcznym.

W Fezie zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym riadzie Dar Al Andalous, który dzisiaj dostępny jest w naprawdę atrakcyjnej cenie!

Termin podróży: luty 2020 r.
Linia lotnicza: Wizz Air i Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel127 PLN/noc

W Fezie zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym riadzie Dar Al Andalous.

hotel FEZ

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Maroko zimą

W Maroku byłem już kilka razy. Swoją pierwszą podróż odbyłem właśnie do Fezu. Pamietam, że ogromne wrażenie zrobiła na mnie odmienność kulturowa tamtejszych mieszkańców, gęsty labirynt uliczek medyny oraz pomarańczowe mury okalające miasto. Po przekroczeniu progu jednej z ich bram wkraczało się do świata niemal magicznego. To tak, jakby w jednej chwili przenieść się kilkaset lat wstecz…

Wielu z was zapewne zastanawia się między Marrakeszem, a właśnie Fezem wybierając Maroko jako cel swojego urlopu. W obu miastach spędziłem dużo czasu i dla mnie ten drugi jest na pewno bardziej autentyczny, klimatyczny i mniej tłoczny.

Alessio Catelli
Foto: Alessio Catelli/Shutterstock.com
Diego Grandi
Przydatne informacje
  • W Maroku obowiązująca walutą jest dirham. W przybliżeniu 1 PLN to 2,5 MAD.

  • Jedynym dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy i wjazdu na terytorium Maroka jest paszport.

  • Choć w Maroku urzędowym językiem jest arabski, to bez problemu dogadacie się tam po francusku.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Obecnie nie wyobrażam sobie już podróży za granicę bez wielowalutowej karty Revolut. Wygoda, niezawodność i oszczędności – to jej główne zalety!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »