więcej okazji z Fly4free.pl

Air China: Hongkong, Japonia, Korea Południowa, Singapur, Tajlandia, Tajwan i Wietnam z Warszawy od 1658 PLN

Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
1658 PLN
Okinawa plaża
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jihun Sim / Shutterstock

W systemie rezerwacyjnym linii Air China pojawiły się pierwsze bilety w obniżonych cenach na podróże z Warszawy do Azji. Za loty w dwie strony do Ho Chi Minh, Bangkoku, Tajpej, Hongkongu, Pusan, Seulu, Singapuru, Tokio oraz na Czedżu, Okinawę lub Phuket zapłacicie od 1658 PLN do 1991 PLN.

Jednym z atutów podróżowania linią Air China są przesiadki na lotnisku w Pekinie. Przy tych dłuższych możecie wyskoczyć choćby do miasta. Nie jest to skomplikowane. Wystarczy, że podejdziecie do okienka transit visa i wypełnicie odpowiednie dokumenty. Dostaniecie wtedy darmową wizę i będziecie mogli pozwiedzać Pekin. Z lotniska do placu Tiananmen dojedziecie pociągiem/metrem w ok. 1,5 h.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (max. 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 203 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Air China.
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 2025-09-21T02:57:00.971Z przez Wakacje.pl
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »