więcej okazji z Fly4free.pl

Tanie przeloty do Izraela. Tel Awiw z Katowic na wakacje za 237 PLN

Bardzo dobra cena od węgierskiego przewoźnika Wizz Air na przeloty do Izraela na wakacje. Bilety z Katowic do Tel Awiwu i z powrotem za 237 PLN. Podróż na tydzień na przełomie czerwca i lipca.

Bilety w Wizz Air dostępne są dla osób, które wykupiły członkostwo Wizz Discount Club. Płacimy dowolną kartą płatniczą. Należy pamiętać, że podane przez nas ceny dotyczą podróży tylko z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Najtańsze noclegi, kody zniżkowe znajdziesz na Hotel4free >>

Uwaga! Aby uzyskać tytułową cenę należy każdy lot wykupić osobno.

Przykładowe rezerwacje:

KtwTlv

TlvKtw

Najtańsze wypożyczalnie aut na Auto4free.pl.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Izrael fajna sprawa. Czerwiec to już straszne upały.
Andrew, 29 maja 2014, 11:30 | odpowiedz
Mam takie pytanie : czy jak sie pojedzie do izraela to wpuszcza mnie do Maroka?
janek, 29 maja 2014, 11:59 | odpowiedz
janekMam takie pytanie : czy jak sie pojedzie do izraela to wpuszcza mnie do Maroka?
Jak nei wybierasz się do Jordanii albo Egiptu z Izraela to nikt nie zauważy nawet w twoim paszporcie że byłeś w Izraelu
pociag_do_rumuni, 29 maja 2014, 12:50 | odpowiedz
A czy można nie jechać ?
funfel, 29 maja 2014, 13:17 | odpowiedz
Dziękuję za super pomysł na wakacje. Właśnie kupiłam bilety na 28.06-02.07 do Tel Awiwu )
karok, 29 maja 2014, 18:07 | odpowiedz
pociag_do_rumuni
janekMam takie pytanie : czy jak sie pojedzie do izraela to wpuszcza mnie do Maroka?
Jak nei wybierasz się do Jordanii albo Egiptu z Izraela to nikt nie zauważy nawet w twoim paszporcie że byłeś w Izraelu
Z Egiptem nie ma problemu, 2 x wjezdzalam (i wracałam ;-) przez przejscie graniczne Egipt-Izrael i to nawet jadac lokalnym autobusem z Sharmu, wiec normalna sprawa. Pozniej z tym samym paszportem lecialam z Warszawy do Hurghadyi tez OK. Mysle, ze podobnie bedzie z Marokiem. A Jordania-rzeczywiscie bylaby juz problemowa ;-(
Ania, 29 maja 2014, 18:26 | odpowiedz
janekMam takie pytanie : czy jak sie pojedzie do izraela to wpuszcza mnie do Maroka?
Nie wpuszcza.
podroznik, 30 maja 2014, 12:20 | odpowiedz
Do Izraela to sie jedzie jak sie zwiedzi cały swiat. Chyba ze sie wyrabia drugi paszport - specjalnie pod Izrael.
zdzisiek, 30 maja 2014, 12:23 | odpowiedz
karokDziękuję za super pomysł na wakacje. Właśnie kupiłam bilety na 28.06-02.07 do Tel Awiwu )
w czerwcu-lipcu bedzie tam ponad 40 stopni. Nikt tam o tej porze z Europejczyków nie jezdzi, Jezdzi sie we wrzesniu-pazdzierniku. Do Izraela sa bilety po 16EUR z Turcji. Wystarczy poleciec na pare dni do Turcji i stamtad do Izraela jak juz sie chce zwiedzic ten kraj.
Allan, 30 maja 2014, 12:27 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »