więcej okazji z Fly4free.pl

Super! Tanie bilety z dużym bagażem rejestrowanym do Gambii za 970 PLN (wylot z Warszawy)

Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
970 PLN
gambia plaza
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Damian-Pankowiec-Shutterstock
Skorzystaj z atrakcyjnej oferty czarterowych przelotów do gorącej Afryki i odpocznij na malowniczych plażach Oceanu Atlantyckiego. Zobacz najważniejsze atrakcje Gambii, ciesz się słoneczną pogodą i poznaj lokalną kulturę.

Do Gambii udasz się z Warszawy w terminie 8-22(23) grudnia. W obie strony polecisz bezpośrednio na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air. W cenie biletu zabrać ze sobą możesz bagaż podręczny oraz rejestrowany (nadawany do luku).

Termin podróży: grudzień
Linie lotnicze: Enter Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Hotel od 294 PLN/noc/2 osoby

W Gambii polecam noclegi w 4* Kololi Beach Resort. Na terenie obiektu skorzystasz z ogrodu i basenu zewnętrznego.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Możesz pozwolić sobie na nieco większy wydatek? W takim razie wybierz 5* hotel Kairaba. W cenę zakwaterowania wliczono codzienne śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 2025-09-26T05:57:00.460Z przez Wakacje.pl
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »