Sylwester: zbiór noclegach w domkach, dworkach i willach od 120 PLN/pokój
Poniżej znajdziesz przygotowany przeze mnie wybór najciekawszych dostępnych wciąż opcji sylwestrowych w Polsce. Tym razem motywem przewodnim jest zakwaterowanie w domkach, willach oraz dworkach. Nieważne, czy szukasz nietypowego miejsca na imprezę, czy też zacisznego zakątka – poniżej znajdziesz wiele ciekawych propozycji.
Niektóre opcje dostępne są już na jedną, sylwestrową noc, w przypadku innych miejsc konieczne będzie dokonanie dłuższej rezerwacji. Szczegóły poniżej!
Hotel od 120 PLN/pokój
A gdyby tak rzucić wszystko i jechać w Bieszczady? Jeżeli w tym roku marzy ci się zaciszne miejsce na zakończenie starego roku – ruszaj do Ustrzyk Dolnych, gdzie czeka gospodarstwo Gromadzyniówka – Pod czarnym kogutem.
Dowiedz się więcej o tym hotelu
Kolejna propozycja znajduje się w Solcu Kujawskim. Domki Całoroczne Panamera to miejsce, które będzie nie tylko dobrym miejscem na wypoczynek, ale również świetną bazą wypadową do pobliskiej Bydgoszczy oraz Torunia.
Dowiedz się więcej o tym hotelu
Dwór Świętoszówka znajduje się w Bielsku-Białej i będzie świetnym wyborem dla osób chcących połączyć szampańską zabawę z wędrówką po pobliskich szlakach.
Dowiedz się więcej o tym hotelu
A może wycieczka w Beskidy? Ropki Dwór Rajdany to miejsce, gdzie w net poczujesz się jak w domu, a na dobry początek Nowego Roku otrzymasz śniadanie wliczone w cenę pobytu.
Dowiedz się więcej o tym hotelu
Zimorodek to klimatyczny, tradycyjnie urządzony dom w Karpaczu. Będzie to doskonały wybór, jeżeli po sylwestrowej balandze chcesz poszusować na pobliskich trasach narciarskich.
Dowiedz się więcej o tym hotelu
Apartamenty Sun&snow Leśny Dom to miejsce, które łączy zaciszną lokalizację z nowoczesnymi udogodnieniami. Będzie to doskonała baza wypadowa dla twojego pobytu w Karpaczu.
Dowiedz się więcej o tym hotelu
Na koniec propozycja zakwaterowania w Rabce. Willa Gorczańska oferuje doskonałą lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie parku zdrojowego.
- Standardowo doba hotelowa trwa od 15:00 do 11:00.
- Niektóre obiekty akceptują przyjazd z pupilem, warto jednak wcześniej skontaktować się w tej sprawie.
- Dla najmłodszych przygotowano możliwość dostawek.
- W pobliżu każdego hotelu znajdziesz miejsce parkingowe.
- W czasie podróży możesz wykorzystać bon turystyczny.
- Więcej propozycji tanich noclegów znajdziesz klikając w ten link.
Costa Brava od 2257 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Lublin)
Kusadasi od 2620 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)
Monastir od 2178 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?