Sylwester w Tajlandii: 9-dniowa wycieczka na Phuket za 3134 PLN! Loty 5* Qatar Airways z Warszawy + 5* hotel

3134 PLN Phuket z Warszawy
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.

Huczna impreza na plaży w Patong? A może zaciszny wypoczynek w okolicach Rawai? Jeżeli marzy wam się, by przywitać Nowy Rok mocnym akcentem wybierzcie się w daleką podróż w ciepłe kraje – do Tajlandii! Na miejscu będziecie mogli połączyć rajski wypoczynek z aktywnym zwiedzaniem oraz próbowaniem lokalnych przysmaków.

W podróż do Azji wybierzecie się dopiero pod koniec roku, po Bożym Narodzeniu. Czekają was loty z warszawskiego lotniska, zaplanowane w terminie 27(28) grudnia – 6(7) stycznia. Na wczasy polecicie na pokładzie samolotów 5* linii lotniczej Qatar Airways (to najlepsza linia lotnicza świata wg prestiżowego rankingu Skytrax) oraz Bangkok Airways z bezpiecznymi, gwarantowanymi przesiadkami w Dosze oraz Bangkoku

Na Phuket proponuję nieco zaszaleć i wybrać dla siebie zakwaterowanie w 5* Seabed Grand Hotel Phuket. Na miejscu do waszej dyspozycji będzie m.in. odkryty basen, restauracja oraz zakwaterowanie w nowocześnie urządzonych pokojach.

Termin podróży: 27(28) grudnia – 6(7) stycznia
Linia lotnicza: Qatar Airways/Bangkok Airways
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 5* hotel

9-dniowa podróż to koszt 3134 PLN/osoba, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż5305 PLN /2 osoby

Warszawa – Phuket – Warszawa >>

Hotel963 PLN / 2 osoby/pobyt

Wybierzcie świetnie oceniany 5* Seabed Grand Hotel Phuket. Wszystkie pokoje wyposażono w balkon, prywatną łazienkę, telewizor LCD, minibar oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Wyspa Phuket to jeden z najpopularniejszych zakątków Tajlandii – na miejscu zastaniecie piaszczyste plaże, palmy leniwie pochylające się ku morzu, wspaniałe widoki oraz to, z czego Tajlandia słynie na całym świecie – doskonałą lokalną kuchnię. Łagodny klimat sprawia, że wyspa nadaje się do odwiedzenia przez cały rok, natomiast przełom grudnia i stycznia to absolutny szczyt sezonu w tamtej części świata!

Lubicie błogie lenistwo nad morzem? Koniecznie odwiedźcie Karon, Kamal czy Katai – każda z tych plaż nadaje się na błogi relaks w cieniu palm oraz kąpiel w ciepłym Morzu Andamańskim. Nie przegapcie takiej okazji i wybierzcie się w rejs na pobliskie rajskie wysepki. Większość miejscowych touroperatorów oferuje całodniowe wycieczki, w czasie których będziecie mieli okazję popływać w morzu oddając się snorkelingowi, odwiedzić rajskie Phi Phi, a także zobaczyć inne małe wysepki – niektóre tylko z pokładu łodzi, inne wraz ze schodzeniem na ląd.

Sylwestrową zabawę możecie zaplanować dla siebie na przykład w kurorcie Patong – na tamtejszej plaży odbywają się liczne koncerty oraz pokaz sztucznych ogni.

Wycieczka do Tajlandii to także szansa na kulinarną przygodę. Rekomenduję wam wybrać się na jeden z nocnych targów i spróbować lokalnych przysmaków. Szukacie pomysłu na romantyczny wieczór w dobrej restauracji? W takim wypadku polecam wizytę w Kan Eang​@Pier, gdzie będziecie mogli spróbować świetnych owoców morza.

Panorama zatoki
Foto: Pakpoom Phummee / Shutterstock
Skały nad morzem
Foto: Banana Republic images / Shutterstock
Rajskie wysepki
Foto: Huw Penson / Shutterstock
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 20.04.2026 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
⚡Sztos!⚡ Wietnam za 700 PLN 🔥 Czarterowy lot Dreamlinerem w jedną stronę 🌴🌊
Wietnam z Warszawy 700 PLN

Mega! Bezpośredni lot Dreamlinerem do Wietnamu w supercenie

Bali w sezonie od 3686 PLN 🥥🌴 Loty z Warszawy + 10 noclegów ⭐⭐⭐⭐ w hotelu z basenem infinity 🌊🌺🍍
Bali z Warszawy 3686 PLN

Wyspa bogów w sezonie: urlop w egzotycznej Indonezji

Warto 🔥 Tanie loty do Wietnamu ✈️ Bilety do Hanoi z Warszawy od 2368 PLN 😎😍
Wietnam z Warszawy 2368 PLN

Wietnam w rewelacyjnej cenie. Zobacz Zatokę Ha Long

Wycieczka do Tajlandii za 3956 PLN 🇹🇭🌺 Bezpośrednio PLL LOT + elegancki ⭐⭐⭐⭐ hotel 🛕
Tajlandia z Warszawy 3956 PLN

Odkryj Tajlandię: bezpośrednio PLL LOT do Bangkoku + 4* hotel

Phuket (7 dni) w Wekata Luxury z Warszawy (BB)
OD 4711 PLN

Phuket (7 dni) w Wekata Luxury z Warszawy (BB)

Okazja od naszego partnera
Phuket (7 dni) w Maikhao Palm Beach z Warszawy (BB)
OD 4665 PLN

Phuket (7 dni) w Maikhao Palm Beach z Warszawy (BB)

Okazja od naszego partnera
Phuket (7 dni) w Grand Kata VIP z Warszawy (BB)
OD 4540 PLN

Phuket (7 dni) w Grand Kata VIP z Warszawy (BB)

Okazja od naszego partnera
Phuket (7 dni) w Kata Palm Resort z Warszawy (BB)
OD 4493 PLN

Phuket (7 dni) w Kata Palm Resort z Warszawy (BB)

Okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?