Simple Express: Praga od 24 PLN, Berlin od 25 PLN, Wilno od 28 PLN, Ryga od 42 PLN, Tallinn od 59 PLN (kod rabatowy)

Tania autokarowa linia Simple Express udostępnił kod rabatowy obniżający o 60% ceny biletów! Do Pragi pojedziecie od 24 PLN w jedną stronę, do Berlina od 25 PLN, do Wilna od 28 PLN, do Rygi od 42 PLN, a do Tallinna od 59 PLN.

Kod rabatowy będzie aktywny do 21 września (niedziela). Podróże objęte promocją od 29 września do 14 grudnia, z wyłączeniem terminów 7 – 11 listopada.

Kup tani bilet w Simple Express >>

Kod rabatowy:

Simple60

 

Ceny biletów w jedną stronę z zastosowaniem kodu rabatowego:

  • Warszawa – Wilno 28 PLN
  • Wilno – Warszawa 28 PLN
  • Poznań – Berlin 25 PLN
  • Berlin – Poznań 25 PLN
  • Wrocław – Praga 24 PLN
  • Praga – Wrocław 24 PLN
  • Warszawa – Ryga 42 PLN
  • Ryga – Warszawa 42 PLN
  • Warszawa – Tallinn 59 PLN
  • Tallinn – Warszawa 59 PLN
  • Warszawa – Praga 30 PLN
  • Praga – Warszawa 30 PLN
  • Warszawa – Berlin 30 PLN
  • Berlin – Warszawa 30 PLN

Jak zastosować kod rabatowy:
Jak wpisac kod SE

Przykładowe rezerwacje:

Sprawdź inne superokazje 🔥
Tydzień w Marsa Alam 🌴🏖️ 4* hotel z all inclusive nad Morzem Czerwonym za 2159 PLN
Egipt z Katowic 2159 PLN

Tydzień w Marsa Alam

City break w sercu Apulii 🏛️🌊 Bari na przedłużony weekend za 899 PLN 💚🤍❤️
Włochy z Warszawy 899 PLN

Piękna Apulia w świetnym terminie na przedłużony weekend

Greckie wczasy na Rodos z all inclusive ☀️ 4* hotel tuż przy plaży za 2028 PLN 💙
Grecja z 2 miast 2028 PLN

Greckie wczasy na Rodos

Walentynkowy weekend w Sofii za 315 PLN 💞 Loty + ⭐⭐⭐⭐ hotel z wellness 🔥👙
Bułgaria z Warszawy 315 PLN

Sofia na romantyczny walentynkowy weekend

Podróż do Meksyku za 3525 PLN 🇲🇽 Bezpośrednio PLL LOT do Cancun + 14 nocy w 4⭐️ hotelu z basenem 👙💛
Meksyk z Warszawy 3525 PLN

Bezpośredni lot do Cancun i 14 nocy w hotelu z basenem

Tajlandia na bogato za 3103 PLN 😎✨ Loty na Phuket z dużym bagażem + ⭐⭐⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami 🍴🏝️
Tajlandia z Warszawy 3103 PLN

Luksusowo: Loty na Phuket z dużym bagażem i 5* hotel

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

zapchany serwer :/
P, 17 września 2014, 12:13 | odpowiedz
Ten "Express" jedzie z Berlina do Warszawy 8 godzin... Z Poznania do Warszawy 5 godzin. To juz chyba szybciej na pieszo?
aleale, 17 września 2014, 12:15 | odpowiedz
alealeTen „Express” jedzie z Berlina do Warszawy 8 godzin… Z Poznania do Warszawy 5 godzin. To juz chyba szybciej na pieszo?
Spoko to Ty idz na piechote a ja pojade autobusem ... co za problem ... nie pasuje Ci czas jazdy pojedz czym innym szybciej ...
jatoja, 17 września 2014, 12:32 | odpowiedz
kupione dzieki :)
dorotaklatka, 17 września 2014, 12:48 | odpowiedz
Można przez eCard normalnym przelewem płacić? Przez iPKO np?
Pagu, 17 września 2014, 12:56 | odpowiedz
Działa wam ten kod?
bob, 17 września 2014, 13:10 | odpowiedz
Można płacić przez eCard
Simple Express, 17 września 2014, 13:11 | odpowiedz
tylko Warszawa ?? ;/
ewa, 17 września 2014, 13:12 | odpowiedz
ewatylko Warszawa ?? ;/
Wrocław i Poznań również :-)
Konrad Trela, 17 września 2014, 13:47 | odpowiedz
PaguMożna przez eCard normalnym przelewem płacić? Przez iPKO np?
przelewem przez ekard transfer ale mi nie wchodzil, za to karta pieknie poszlo
dorotaklatka, 17 września 2014, 13:56 | odpowiedz
czy wszystkie przejazdy powinny byc objete promocja? bo przy wyszukiwaniu cena w jedna strone o danej godzinie jest normalna
Ania, 17 września 2014, 15:02 | odpowiedz
Dobra oferta, ostatnio jechałem WAW- PRG nocnym nawet komfortowo. Największy cyrk był na Dworcu Zachodnim w Warszawie gdzie nikt nic nie wiem, o 23 jest zamykany i szukaj człowieku sam. Nawet Kambodzy jest lepsza informacja turystyczna ;]
pojechani.com, 17 września 2014, 15:08 | odpowiedz
pojechani.comDobra oferta, ostatnio jechałem WAW- PRG nocnym nawet komfortowo. Największy cyrk był na Dworcu Zachodnim w Warszawie gdzie nikt nic nie wiem, o 23 jest zamykany i szukaj człowieku sam. Nawet Kambodzy jest lepsza informacja turystyczna ;]
ale jaki cyrk? na bilecie jest napisane, ze odjazd ze stanowiska 10 albo 11 (przynajmniej na moim, a jade do berlina) warszawa zachodnia taka duza nie jest, zeby nie wiedziec gdzie sa stanowiska na odjazdy ;) wychodzisz z dworca i juz
dr, 17 września 2014, 15:49 | odpowiedz
dr
pojechani.comDobra oferta, ostatnio jechałem WAW- PRG nocnym nawet komfortowo. Największy cyrk był na Dworcu Zachodnim w Warszawie gdzie nikt nic nie wiem, o 23 jest zamykany i szukaj człowieku sam. Nawet Kambodzy jest lepsza informacja turystyczna ;]
ale jaki cyrk? na bilecie jest napisane, ze odjazd ze stanowiska 10 albo 11 (przynajmniej na moim, a jade do berlina) warszawa zachodnia taka duza nie jest, zeby nie wiedziec gdzie sa stanowiska na odjazdy wychodzisz z dworca i juz
Tez raz jechalem, w zimie - stoisz jak we Waldywostoku pod sciana od zawietrznej i grzejesz sie z zulami zeby nie zamarznac. Wszak to tylko glowny dworzec autobusowy stolicy czlonak UE, wiec po co otwierac po 23?
Polarnik, 17 września 2014, 21:34 | odpowiedz
Do Tallina nie wyszukuje mi biletów w cenie promocyjnej, szukam w październiku, z Poznania, podaje kod promocyjny i ceny są dużo wyższe (190zł lub więcej). Coś robię nie tak?
P, 18 września 2014, 9:02 | odpowiedz
Trochę szitowo, ostały się jakieś resztki tych zniżek na wybrane godziny i dni
pppp, 18 września 2014, 10:54 | odpowiedz
PDo Tallina nie wyszukuje mi biletów w cenie promocyjnej, szukam w październiku, z Poznania, podaje kod promocyjny i ceny są dużo wyższe (190zł lub więcej). Coś robię nie tak?
Simple Express jedzie z predkoscia 60km/h Z Poznania do Talinu jest 1263km. Podziel sobie tw 1263km przez 60. Szkoda czasu na Simple Express. Poszukaj lotu do Talina. Druga opcja: blablacar.pl. Na Simple Express naprawde szkoda czasu. Jechałem na spotkanie towarzyskie do Berlina z Poznania - 5 godzin!!! Szybciej bym rowerem dojechał. Pozdr.
globtroter, 18 września 2014, 13:59 | odpowiedz
SPRZEDAM dwa bilety Wrocław - Praga, Praga - Wrocław 24 - 26 październik. Cena do ustalenia.
Ewelina, 6 października 2014, 9:26 | odpowiedz