więcej okazji z Fly4free.pl

Sardynia w szczycie sezonu ✈️🇮🇹 Loty z 5 miast od 578 PLN z Lufthansą

578 PLN
plaza na sardynii
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Stefano Garau / Shutterstock
Loty z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Wrocławia i Poznania od 578 PLN z Lufthansą w lipcu ☀️ To idealne miejsce zarówno na leniwe wakacje na plaży, jak i aktywne zwiedzanie 😎 – nurkowanie, trekking w górach czy smakowanie lokalnej kuchni z winem Cannonau. 👌

Na Sardynię wybierzesz się w wakacyjnym szczycie sezonu. Do wyboru masz loty z Krakowa, Wrocławia, Rzeszowa, Poznania lub z Warszawy z Lufthansą. Po drodze przesiądziesz się we Frankfurcie lub Monachium.

🗓️Termin podróży: lipiec 2026 r.
✈️Linia lotnicza: Lufthansa
🧳Bagaż: podręczny (55 x 40 x 23 cm) + przedmiot osobisty

Hotel

W Cagliari polecam noclegi w Miramare Cagliari Hotel Museo. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód

Aby zobaczyć wszystkie atrakcje na Sardynii, wypożycz samochód już na lotnisku w Cagliari.

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 2025-09-17T10:57:00.574Z przez Wakacje.pl
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »