Jesienny tydzień na Sardynii za 797 PLN. Loty z Krakowa + noclegi w centrum Cagliari
Europejskie Seszele czekają! Sardynia to bardzo popularny kierunek podróży przez cały rok, zatem świetnym pomysłem będzie wybranie się tam w listopadzie, gdy aura w kraju nie będzie nas już rozpieszczać. Piękne plaże, wspaniałe widoki oraz ciekawa lokalna kultura (wraz z wyśmienitą kuchnią) – oto, co czeka na włoskiej wyspie.
Do Włoch polecicie jesienią, w terminie 13 – 20 listopada. Czeka was bezpośredni lot Krakowa, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.
Wybrałem dla was noclegi w Snob Luxury Suite. Ten przestronny apartament znajduje się w centrum Cagliari i będzie doskonałą bazą wypadową do odkrywania atrakcji miasta, jak również świetnym miejscem na wypoczynek.
Termin podróży: 13 – 20 listopada
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament
Za tygodniową wycieczkę na Sardynię zapłacicie 797 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.
Hotel1309 PLN/2 osoby/pobyt
W Snob Luxury Suite czekają na was wszystkie niezbędne udogodnienia do spędzenia udanego urlopu, m.in. prywatna łazienka, klimatyzacja, kuchnia, duże łóżko oraz telewizor LCD. Aby otrzymać najniższą cenę wybierzcie pośrednika Expedia.
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluSamochódod 55 PLN/doba
Niskie ceny poza sezonem zachęcają do wypożyczenia samochodu. Zajmujcie się tym tuż po wylądowaniu w Cagliari, by w nieskrępowany sposób odkrywać tamtejsze atrakcje.
Co warto zobaczyć w czasie podróży?
Aklimatyzację zacznijcie od krótkiego zwiedzania Cagliari – stolicy i największego miasta wyspy. Przespacerujcie się krętymi uliczkami starego miasta, odwiedźcie port z modną mariną oraz wybierzcie się na zakupy do jednego z designerskich butików na Via Roma. Lubicie zwiedzanie? Zatem koniecznie powinniście zobaczyć twierdzę górującą nad miastem, rzymski amfiteatr oraz gmach uniwersytetu.
Cagliari to również świetne miejsce, by spróbować lokalnych pyszności: polecam wam wizytę w restauracji Il Brigantino.
W sąsiedztwie miasta znajduje się długa, piaszczysta plaża Poetto. Choć woda w listopadzie prawdopodobnie będzie zbyt zimna na morskie kąpiele, będzie to świetne miejsce na nastrojowy spacer lub zachód słońca. Gdzie jeszcze warto udać się nad morze? Podpowiadam: do Cala Regina, Porto Giunco oraz Solanas.
Chcielibyście zobaczyć jeszcze więcej? Dysponując wypożyczonym samochodem oraz tygodniem możecie pokusić się również o wyprawę w inne zakątki wyspy: do Olbii, Alghero lub Bosy.
Side od 2701 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Gdańsk)
Kusadasi od 2640 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)
Kreta Zachodnia od 2820 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?