Co za przygoda: San Francisco i Polinezja Francuska w jednej podróży z Berlina za 3378 PLN
Spełnijcie swoje marzenie i udajcie się na wypoczynek na zjawiskową Polinezję Francuską. Podróżując na wyspy Pacyfiku, będziecie mieli okazję spędzić kilka dni w Kalifornii. Za wszystkie bilety zapłacicie tytułowe 3378 PLN.
Plan podróży:
Iberia/Finnair | Berlin – San Francisco | 1156 PLN | 21 listopada
Frenchbee | San Francisco – Papeete | 2222 PLN | 23 (24), 25 (26) listopada
Frenchbee | Papeete – San Francisco | 3 grudnia
Iberia/American Airlines | San Francisco – Berlin | 5 (6), 7 (8) grudnia
W najniższej cenie podróżujecie tylko z jedną sztuką bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 53 x 38 x 17 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg.
W San Francisco proponuję Wam zakwaterowanie w hotelu The Urban, który usytuowany jest w centrum miasta, naprzeciwko smoczej bramy, która stanowi wejście do dzielnicy Chinatown. Wszystkie pokoje są wyposażone w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych oraz biurko. Przez całą dobę w obiekcie dostępna jest bezpłatna kawa, a goście mogą korzystać z darmowego dostępu do WiFi.
Natomiast na Polinezji proponuję Wam zakwaterowanie na wyspie Moorea w hotelu Kaveka, który usytuowany jest przy prywatnej plaży. Oferuje on tradycyjne bungalowy wyposażone w telewizor z dostępem do kanałów telewizji kablowej i wentylator sufitowy. Każdy z nich dysponuje sejfem, małą lodówką oraz patio z widokiem na ogród lub ocean. W pomieszczeniach ogólnodostępnych można korzystać z bezprzewodowego dostępu do internetu.
Sharm El Sheikh od 2187 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Gdańsk)
Hurghada od 2112 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Hurghada od 1753 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Poznań)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?