Samoloty LOT będą latały zimą… w Wietnamie!

Kilka maszyn PLL LOT poleci na zimę do Azji Południowo-Wschodniej. Przewoźnik będzie leasingował samoloty w formule wet-lease dla przewoźnika w Wietnamie – informuje pasazer.com.

Z powodu pandemii koronawirusa i słabszego popytu jest jasne, że LOT nie będzie w stanie wykorzystać wielu swoich maszyn, więc narodowy przewoźnik próbuje znaleźć dla nich miejsce na zimę. Kilka dni temu branżowe portale informowały, że 3 Dreamlinery będą w sezonie zimowym zbazowane na lotnisku w Rzeszowie, teraz zaś mowa jest o przeniesieniu kilku samolotów do Wietnamu.

Nie wiadomo, ile dokładnie maszyn miałoby zostać wypożyczonych, ale portal pasazer.com pisze, że chodzi o Embraery, a linia, do której trafią, to najpewniej Vietnam Airlines. Samoloty miałyby zostać wypożyczone w formule wet-lease, a więc razem z załogą, więc LOT szuka pracowników chętnych na to, by zimą przenieść się do Azji. Poszukiwania trwają w bazach w Warszawie i Budapeszcie, a maksymalny okres przebazowania to 90 dni.

– Zdajemy sobie sprawę z krótkiego terminu składania zgłoszeń, jednak w tym trudnym czasie, chcielibyśmy skorzystać z każdej możliwości zaoferowania Wam udziału w operacjach lotniczych. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tym projekcie – pisze przewoźnik w komunikacie do swoich pracowników.

LOT potwierdza, że negocjuje wypożyczenie samolotów z jedną z linii w Wietnamie, ale rozmowy nie zostały jeszcze sfinalizowane.

Sprawdź inne superokazje 🔥
Korfu po grecku, czyli all inclusive w 4* hotelu Canvas by Mitsis za 2919 PLN 🌊🏖️☀️
Grecja z Krakowa 2919 PLN

Korfu po grecku, czyli all inclusive w 4* hotelu Canvas by Mitsis

Hollywood, palmy i aloha 🌴🏙️ Los Angeles i Hawaje w jednej podróży od 3229 PLN 🌺🌊
Los Angeles i Hawaje z Berlina od 3229 PLN

Wielka miasto i tropikalny raj na wakacje w świetnych cenach

Wakacje w Turcji z all inclusive 🌊☀️ 4* The Nix Hotel za 2499 PLN
Turcja z Bydgoszczy 2499 PLN

Wakacje w Turcji z all inclusive: 4* The Nix Hotel

Relaks nad Atlantykiem za 591 PLN 🌤️🏄‍♂️ Loty z weekendem do Maroka i 3 noce w hotelu
Maroko z Wrocławia 591 PLN

Międzykontynentalna wycieczka w znakomitej cenie: loty i noclegi

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Avatar użytkownika
Zima w Azji i jeszcze za to zapłacą?
Bruner, 10 października 2020, 11:48 | odpowiedz
Avatar użytkownika
A dlaczego tytuł wraz ze swoim znaczeniem zmienia się po kliknięciu? Jesteście Faktem, Pudelkiem? Żenada...
Pt47-112, 10 października 2020, 14:03 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Najlepiej niech ten cały LOT w ogóle tam się przeniesie. Jeden z najgorszych przewoźników.
gregorio, 11 października 2020, 7:16 | odpowiedz