Halloweenowy weekend w Rzymie za 454 PLN. Loty z Krakowa i 2 noce w 3* hotelu
Lubicie spontaniczne wyjazdy? A co powiecie na Halloween… w Rzymie 😊? Skorzystajcie ze świetnej ceny przelotów i wybierzcie się do stolicy Włoch, gdzie czekają na was niesamowite zabytki, świetne restauracje i najmniejsze państwo świata… a nawet audiencja papieska!
Do Rzymu udacie się już w nadchodzącym weekendzie: 30 października – 1 listopada (sobota – poniedziałek), z krakowskiego lotniska w Balicach. W obie strony podróżować będziecie na pokładach samolotów linii Wizz Air. W atrakcyjnej cenie na wycieczkę polecą członkowie Wizz Discount Club, a chętni na loty bez WDC zapłacą nieco więcej.
W stolicy Włoch zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Shine House, który położony jest w zabytkowej części miasta. Lokalizacja obiektu ułatwi wam piesze odkrywanie największych atrakcji Rzymu, ale też dobrych restauracji!
Termin podróży: 30 października – 1 listopada
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel
Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 454 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.
Hotel577 PLN/2 osoby/2 noce
W Rzymie zatrzymajcie się w 3* hotelu Shine House, który położony jest w samym sercu miasta. Wszystkie pokoje w obiekcie są klimatyzowane i posiadają prywatne łazienki, a na terenie całego obiektu działa bezpłatne Wi-Fi.
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluCo zobaczyć podczas wycieczki?
Rzym to strzał w dziesiątkę jeżeli chodzi o weekendowe city breaki. To także miasto, do którego można wracać i wracać, choćby tylko i wyłącznie na smaczny, włoski obiad 😊. Do waszej dyspozycji tym razem będzie półtora dnia, dlatego warto zaplanować swój czas w Wiecznym Mieście już teraz.
Gdzie spędzić halloweenową noc? Jeżeli planujecie wieczorną wycieczkę po barach i restauracjach, to w tym celu polecam wam wybrać się do Zatybrza. To właśnie w tej okolicy znajdziecie najlepsze i najciekawsze lokale w mieście. Chcecie poczuć wspaniały klimat? Przespacerujcie się nocą po okolicy Forum Romanum i Koloseum, które w blasku świateł wyglądają jeszcze piękniej.
W niedzielę natomiast wybierzcie się do Watykanu. Zobaczcie Kaplicę Sykstyńską oraz Bazylikę św. Piotra. To także wasz szczęśliwy dzień! W niedzielę 31 października o godzinie 12:00 zaplanowano ceremonię papieską – dlatego jeżeli chcielibyście spotkać głowę Stolicy Apostolskiej – będziecie mieć ku temu okazję.
Hurghada od 2214 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Gdańsk)
Djerba od 1941 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Antalya od 2471 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)

