Rodos first minute: 7-dniowe all inclusive za 1695 PLN. Wylot z Krakowa
Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
Wyspa słońca będzie doskonałym kierunkiem na rozpoczęcie przyszłorocznego wysokiego sezonu. Na Rodos znajdziesz zarówno piękne plaże, wiekowe zabytki, jaki i liczne tawerny, bary i restauracje.
Do Grecji udasz się w terminie 15 – 22 maja. Czeka cię bezpośrednia podróż z Krakowa na Rodos.
Będziesz zakwaterowany w 3* hotelu Diagoras. Na gości czeka tam m.in. odkryty basen, patio, taras z leżakami i parasolami oraz klimatyzowane pokoje.
W ramach pakietu otrzymasz podstawowe ubezpieczenie, transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, opiekę rezydenta oraz all inclusive.
Termin podróży: maj
Wylot z: Krakowa
Bagaż: podręczny (40x20x25 cm)
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Side od 2570 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Hammamet od 2385 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Gdańsk)
Side od 1965 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?