Relaks w Capo Vaticano z widokiem na morze 😍 Tydzień w hotelu z wyżywieniem za 2279 PLN 😎
Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
Odpocznij w słonecznej Kalabrii i rozkoszuj się lazurowym wybrzeżem ☀️ Loty z Krakowa, transfery, 7 nocy w hotelu z wyżywieniem i widokiem na morze w cenie 🌊 Odwiedź Tropeę, kąp się w krystalicznych wodach Morza Tyrreńskiego i skosztuj lokalnej kuchni, np. 'nduji 🍷
Do Włoch polecisz w terminie 31 maja-7(8) czerwca z Krakowa linią Ryanair. W cenę wliczony jest bagaż podręczny.
Spędzisz tydzień w bardzo dobrze ocenianym 3* hotelu Marina del Capo, który znajduje się niedaleko wybrzeża. Na miejscu jest basen, taras słoneczny i restauracja. W twoim pokoju będzie balkon, TV, klimatyzacja, prywatna łazienka i dostęp do WiFi. Z obiektu rozpościerają się piękne widoki na okolicę. W cenie pakietu wliczone są przeloty, transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, podstawowe ubezpieczenie oraz śniadania i obiadokolacje.
🗓️Termin podróży: maj-czerwiec
✈️Wylot z: Krakowa
🧳Bagaż: podręczny (40x20x25 cm)
🏨Zakwaterowanie: 3* hotel
🏝️Organizator: EXIM Tours
🍽️Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
🙋♂️Ilość osób: 2
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Hurghada od 2720 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)
Hurghada od 2805 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)
Hurghada od 1951 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.






Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?