Fly4free.pl

Niesamowita Patagonia jesienią! Loty do Punta Arenas z Berlina za 2024 PLN

2024 PLN
patagonia
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Seumas Christie-Johnston / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

To będzie prawdziwa podróż na kraniec świata! Udajcie się do nazywanej „Skandynawią południa” Patagonii, gdzie czeka na was usłane fiordami wybrzeże i majestatyczne Andy. Zobaczcie z bliska lodowiec Perito Moreno i zaplanujcie trekking w parku Torres del Paine. Dla łowców przygód Punta Arenas może stanowić punkt startowy do rejsu na Antarktydę.

Do Punta Arenas możecie wybrać się jesienią – dostępnych jest wiele terminów, które znajdziecie poniżej w tekście. Do Chile polecicie z portu lotniczego Berlin Brandenburg. Podróż to kombinacja lotów na pokładzie samolotów kilku linii lotniczych (LATAM Airlines i Iberia). W jej trakcie czekają was krótkie i wygodne przesiadki w Madrycie oraz Santiago de Chile.

W przypadku opóźnień otrzymacie nowy bilet na dalszą podróż. Bez dodatkowych kosztów będziecie mogli zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: październik – listopad 2021 r.
Linia lotnicza: Iberia, LATAM
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotel428 PLN/2 osoby/noc

W Punta Arenas proponuję rozważyć pobyt w 3* hotelu Diego De Almagro. Obiekt zlokalizowany jest w centrum miasta, a w cenę zostały wliczone codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Podróż do Chile

Punta Arenas będzie świetną bazą wypadową do odkrywania uroków krańca Ameryki Południowej. Udajcie się na wyspę pingwinów (Isla Magdalena), gdzie będziecie mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć te słynne nieloty w ich naturalnym środowisku. Ponadto atrakcją samą w sobie będzie 2-godzinny rejs na wyspę.

Wyruszcie do Parku Narodowego Torres del Paine, który słynie ze wspaniałych niebieskich lodowców i trzech gór wieżowych, od których wziął nazwę. Miejsce to zostało uznane za ósmy cud świata! To także brama Andów, gdzie znajdziecie jedne z najpiękniejszych tras trekkingowych świata.

I oczywiście nie zapominajcie, że Chile to kraj wyśmienitych win! W każdym regionie znajduje się wiele światowej klasy winnic, które oferują degustacje.

Foto: Olga Danylenko / Shutterstock
Foto: Sun_Shine / Shutterstock
Foto: kavram / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Ze względu na odległy czas rozpoczęcia podróży i dużą zmienność przepisów nie podajemy konkretnych informacji dotyczących obostrzeń w Chile. Natomiast aktualne restrykcje i ograniczenia związane z sytuacją koronawirusową, możecie śledzić tutaj.

  • Co w przypadku, gdy lot nie dojdzie do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa? W hiszpańskiej linii Iberia macie możliwość darmowej zmiany terminu, zwrotu gotówki lub odebrania vouchera (na kwotę rezerwacji) do wykorzystania przy przyszłym zakupie biletów. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.

  • Zapoznajcie się koniecznie z naszym poradnikiem, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.

  • Przy okazji dowiedzcie się, jak łatwo i tanio dojechać do stolicy Niemiec.

  • W poszukiwaniu informacji na temat podróżowania po Chile zapraszamy na nasze forum.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Zabierzcie na wakacje kartę Twisto i oszczędzajcie na kursie wymiany walut – bez opłat i prowizji. Advertisement

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Wszystko fajnie, ale na razie nie ma możliwości wjazdu do Chile w celach turystycznych.
zbigtramp, 21 sierpnia 2021, 10:00 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »